Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@miszczu_blady: Jeśli będziesz miał okazję tam przejeżdżać i będzie stało inne auto to wsadź kartkę z napisem

"ho na solo, #!$%@?".

Bo to pewnie jakiś "właściciel tego miejsca z własnego nadania"
  • Odpowiedz
@plnk: tak, ale na tym parkingu stawiam auto średnio 2-3 razy w tygodniu, ramka pod blachami jest z serwisu wrocławskiego, więc dla kogoś obcego jasne jest że auto jest leasingowane. w tym przypadku nie chodziło o blachy ale o to w jakim miejscu stanąłem.
  • Odpowiedz
@Wypoks: Musisz być wielkim szczęściarzem, jeżeli udało ci się spotkać rodowitego Wrocławianina. Większość 'rodowitych', to potomkowie repatriantów itp., którzy zasiedlili 'ziemie odzyskane'. (np. ja, trzecie pokolenie słoików ;) )
  • Odpowiedz
@miszczu_blady: @Rzuku: E tam, to jeszcze pikuś jest.

Na poprzednim mieszkaniu pomiędzy dwoma blokami mieliśmy parking. Na początku stało tam nawet sporo samochodów, ale po jakimś czasie zaczęły znikać. Tak się złożyło, że niebieski kupił sobie własne autko i w czystej radości przez pierwsze kilka dni parkował właśnie na tym parkingu, tuż przed naszymi oknami, co by idąc do kuchni czy sypialni widzieć swoje nowe cudeńko.

Trzy dni po zakupie,
  • Odpowiedz
@miszczu_blady: Trzy tygodnie kupiłem samochód i stawiam go na podwórku przy kamienicy, w której pomieszkuje. 3 dni później dwie nowe opony przebite na jednej osi. Wulkanizator wyjął dwanaście gwoździ. Dzwonie na policję, a oni jak to we Wrocławiu #!$%@? i do mnie: "pan na pewno gdzieś sam wjechał, chyba że kogoś pan podejrzewa, to podjedziemy i zapytamy czy to zrobił" xDDDDD Beka z nich zawsze i wszędzie. Nigdzie w Polsce
  • Odpowiedz
chyba domyślam się kto to zrobił. wolę nie stawać na drodze takim ludziom.


@graf_zero: @miszczu_blady: Bądź mężczyzną! Kiedyś takiego skracało się szablą o głowę i profilaktycznie paliło całą wioskę... Gdzie te stare, dobre czasy :(((

@Benq20: @ZAKOP_ZA_INNE_UCZUCIA: @catwmn: sytuacja nieco inna i - poniekąd - zrozumiała. Jakieś 5 lat temu nawaliło nam zimą w Warszawie sporo śniegu. Mieszkam na Saskiej Kępie, stare uliczki w takich sytuacjach są
y.....s - > chyba domyślam się kto to zrobił. wolę nie stawać na drodze takim ludziom...
  • Odpowiedz