Wpis z mikrobloga

Chciałem różowego zaznajomić z obsługą broni, żeby sobie postrzelała - +100 do ochrony przed kulturowym ubogaceniem :)
Gdzie najtaniej postrzelamy w #warszawa lub #bialystok z broni krótkiej, jakieś 50 sztuk amunicji z treściwym, ale nie przegadanym przeszkoleniem?
#bron #strzelnica #pytanie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@npwjsn: w obecnych warunkach pogodowych to Agvo, Legia albo Cover (Warszawianka). Na ZKS zamarzniecie.
W Agvo najlepiej się umówić na konkretny termin z wyprzedzeniem. Na Legię można po prostu pojechać w godzinach otwarcia i stanowiska powinny być, najwyżej chwilę poczekacie.

Wydaje mi się, że Agvo wyjdzie trochę drożej. Z drugiej strony warunki mają jednak nieco lepsze i całkiem ciekawą b--ń do wyboru. Można u nich też postrzelać z broni długiej
  • Odpowiedz
@npwjsn: w białymstoku 1.7zł za strzał 9mm lub 1zł za 22lr. Brak innych opłat. Przeszkolenie i obsluga w cenie. Strzelnica hubertus
  • Odpowiedz
@ppqa: zależałoby mi na tym, żeby mogła postrzelać zarówno czymś delikatnym, jak i parę razy z czegoś, co poczuje, bo musi mi mieć świadomość, że b--ń potrafi kopnąć. Niekoniecznie jednak z broni długiej, krótka wystarczy.
  • Odpowiedz
@npwjsn: o właśnie, zapomniałem jeszcze o PM Shooter. Przy czym tam nie byłem nigdy (błędna strona miasta ;>) więc nie mogę nic powiedzieć.
Jak dla mnie to na pierwszy raz kilkanaście/dziesiąt strzałów z 5,6 (.22) i kilkanaście z 9x19 powinno w zupełności wystarczyć. Może do tego coś z broni długiej w kalibrach jak wyżej, ale to już opcjonalnie.

Edit: ten voucher wygląda bardzo sensownie
  • Odpowiedz