Wpis z mikrobloga

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego boksera polaka naszego rodaka wielkiego sportowca ,i tak wyjątkowego i ważnego bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest boks .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się pudziana albo adamka albo innych pajaców a nie czepiacie się takiego świetnego pięściarza jak artur szpilka .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że sportu nie uprawiasz jak jestes nie wiem suchoklatesem albo chodzisz na jakiś crossfit czy wogóle jestes może ty fanem najmana a nie będziesz ze szpilki robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz kelnerami.wez pomyśl sobie ile artur zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle sportowca naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to artur jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to sierpowy i praca nogami ,widac że nie trenujesz i nie chodzisz na siłownię, widac nie szanujesz boksu to nie wiem jak chcesz to sobie wez wejdź na ring z wilderem ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim jest artur szpilka jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak bokser wagi ciezkiej bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu worka treningowego ani jednego hantla nie chodzi tutaj o boks mnie ale wogóle ogólnie o sport żeby mieć jakąs godnosc bo szpilka nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak artur szpilka ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po przeglad sportowy i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz na trening bo widac już dawno nieudacznik jest w tobie człowieku ,nie lubisz boksu to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych bokserow

#szpilka #boks #heheszki #pasta
  • Odpowiedz