Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim mam 23 lata i chciałbym poddać się dobrowolnej chemicznej kastracji.Mój przypadek jest bardzo prosty swoje libido określam na przeciętne i moja seksualność tylko przeszkadza mi w osiąganiu życiowych celów bo muszę poświęcać czasami i 2 godziny co drugi dzień na masturbacje, dodam, że jestem prawiczkiem i chciałbym żeby tak zostało niestety w chorej polsce kastracja jest zarezerwowana tylko dla najgorszych zboczeńców (ja jestem zwykłym hetero bez odchyłów). Jestem już po zabiegu wazektomii i kastracja byłaby tylko dopełnieniem do uczenienia ze mnie w pełni wolnego człowieka. Co o tym myślicie? Powiedziałem rodzicom i są w szoku i cały czas myślą, że żartuje.
#osiwadczenie #kastracja #seks #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 65
@kstrt: Jakie jest pytanie? Bo jak chcesz się pozbawić możliwości płodzenia dzieci na zawsze i wyłączyć swoją męskość to proszę bardzo, mnie nic do tego. Ja tam wolę się dobrze bzyknąć po pracy i odprężyć a nie.
@Asterling: Jak można nie móc się dobrze bzyknąć? Na prawdę relacje damsko-męskie nie są trudne i nieprzyjemne. Wystarczy być otwartym a nawet jak się jest brzydkim z twarzy (bo tylko tego nie można w wyglądzie zmienić) to wystarczy wziąć się za siebie, odwiedzić siłownię i zacząć o siebie dbać a dziewczynę (może i nie jedną) znajdzie się "przy okazji".