Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim mam 23 lata i chciałbym poddać się dobrowolnej chemicznej kastracji.Mój przypadek jest bardzo prosty swoje libido określam na przeciętne i moja seksualność tylko przeszkadza mi w osiąganiu życiowych celów bo muszę poświęcać czasami i 2 godziny co drugi dzień na masturbacje, dodam, że jestem prawiczkiem i chciałbym żeby tak zostało niestety w chorej polsce kastracja jest zarezerwowana tylko dla najgorszych zboczeńców (ja jestem zwykłym hetero bez odchyłów). Jestem już po zabiegu wazektomii i kastracja byłaby tylko dopełnieniem do uczenienia ze mnie w pełni wolnego człowieka. Co o tym myślicie? Powiedziałem rodzicom i są w szoku i cały czas myślą, że żartuje.
#osiwadczenie #kastracja #seks #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 65
@kstrt: tylko pamiętaj! Nie zajmuj jakimiś gowno tematami bo szkoda życia. Newton po dokonaniu rewolucji w optyce, odkryciu praw swojego imienia i rachunku różniczkowego poświecił się studiom biblijnym, które zajęły mu więcej czasu niż ta cała fizyka.
@kstrt: nie złapałeś kolego. Chodziło mi o to, ze jak zamierzasz poświecić 100% życia (no, z przerwa na sen) jakiejś dziedzinie nauki, to chyba istotne, żeby była tego warta (nie jak studia biblijne pana N.). Nie zmarnuj potencjału po prostu. A Oktawia to jakiś symbol? Bo nie łapie...
@kstrt: zabierasz sobie coś co naturalne i ludzkie, bo chcesz poświecić się pracy, która trudno uwierzyć, że jest efektywa przez całe te 16 godzin. Wydaję mi się, że możesz osiągnąć wszystko bez stania się tym co chcesz sobie zrobić. Masz dopiero 23 lata i możesz jeszcze tego pożałować, poglądy na życie zmieniają bardzo często. Twoja decyzja o wazektomii już jest dosyć niepokojąca, za pare lat wymyślisz sobie, że nie potrzebujesz nóg,