Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim mam 23 lata i chciałbym poddać się dobrowolnej chemicznej kastracji.Mój przypadek jest bardzo prosty swoje libido określam na przeciętne i moja seksualność tylko przeszkadza mi w osiąganiu życiowych celów bo muszę poświęcać czasami i 2 godziny co drugi dzień na masturbacje, dodam, że jestem prawiczkiem i chciałbym żeby tak zostało niestety w chorej polsce kastracja jest zarezerwowana tylko dla najgorszych zboczeńców (ja jestem zwykłym hetero bez odchyłów). Jestem już po zabiegu wazektomii i kastracja byłaby tylko dopełnieniem do uczenienia ze mnie w pełni wolnego człowieka. Co o tym myślicie? Powiedziałem rodzicom i są w szoku i cały czas myślą, że żartuje.
#osiwadczenie #kastracja #seks #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 65
Już potwierdzone w 2020 przeprowadzam się na stałe do San Francisco więc wszytko powinno pójść gładko jakoś wytrzymam te pare lat w polsce bo to nie na moje nerwy kombinować z lewymi sposobami :)
@FF0000 nic bo na szczęscie nie będe ich miał bo od 5 lat jestem bezpłodny po wazektomii planuje coś po sobie zostawic i nie pójść najprostrzą drogą czyli spłodzenia gromadki dzieci
@kstrt: w domach dziecka nie jest wcale tak źle jak powszechnie się uważa. Twoi rodzice też mogli być skrajnymi egoistami i Cię nie zrobić.
@dd66 za dużo kompleksów + choroba w tym temacie obiecałem sobie żadnych eksperymentów tylko prosto do celu te 4 lata w perspektywie spokoju do końca życia to niewiele o rodzine się też nie martwie bo przeprowadzam się na inny kontynent niedługo
@dd66 pracoholik here już teraz nie ma czegoś takiego jak work life balance wstaje o 6 biegam/chodze na siłownie/jem zdrowo tylko dlatego żebym mógł więcej siedzieć przy komputerze pracuje po 16h i ide spać czasami obejrze jakiś film, life 0% mogę żyć za 1500 miesięcznie a zarabiam równo 11 razy więcej()
@dd66 żadnym to tylko efekt uboczny płac w Polsce w IT chodzi mi o dorobek naukowy a te pieniądze hmm są więc niech będą sobie na koncie może kiedyś kupie sobie jakiś mały kont bo łóżko jedna szafa i biurko to moje jedyne wymagania
@kstrt: myślałeś co się stanie jak okażesz się ojcem prawdziwej AI, która przejmie twoje cechy i nastąpi kurzweilowska osobliwość? Ludzkość będzie mała #!$%@?... :) BTW wydaje mi się, że masz podobną osobowość jak Newton. A na poważnie, jak dziwki odpadają to LSD albo psylocybina. I przemyśl wtedy.
@dd66 to bardzo miłe dzięki :) niestety geniuszem nie jestem a raczej powyżej przeciętnej to ile włoże tyle odbiore :) A ta kasa potrzebna mi jest żeby w perspektywie 20 lat mieć conajmniej 15k pasywnie (lub adekwatną kase za 20 lat o tej samej sile nabywczej) i oddać się tylko tej dziedzinie.