Wpis z mikrobloga

Trochę zbyt poważnie traktujecie wykop.
Dziękujemy za obronę i za pw z pocieszeniami/ prośbami bym została.
Ja się absolutnie nigdzie nie wybieram, patrząc po stażu mojego konta, prędzej naprawdę umrę niż je skasuję.
Chcecie znać drugie dno swojej "afery"? ;)
Mnie doszło chyba z 10 obserwujących, #wacik z resztą też zyskał jakiś nowych fanów.
Tyle było by z rozwalania tagu :D Mój atencjometr czuje się najedzony.

Z okazji tego, że zima ruszyła wstawiam Wacikową ze śniegiem ()

Aha! Co do kalendarzy na 2017, to z pewnością coś pomyślimy, niestety na tegoroczny już jest mocno za późno. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz n.....t - Trochę zbyt poważnie traktujecie wykop. 
Dziękujemy za obronę i za pw z po...
źródło: comment_oQy9mJ5T0xGUOoxmMDEntz8lpSywge53.jpg
  • 40
@nint: szanuję, że nie dałaś się sprowokować bandzie zazdrosnych debili, bo pewnie chcieli Cię wkurzyć lub zdołować, ale przecież nie ma się co przejmować takimi typami.
swoją drogą nie ogarniam ich logiki. założyłaś tag, mogą oczarnolistować i spokój, nie spamujesz, nie zamęczasz nikogo swoim contentem.
+ ktoś w jakimś wpisie dzisiaj wysnuł teorię (spiskową), że każda afera ma głębsze dno i tak jak afera z Leszke miała doprowadzić do jego konfrontacji
@maanius666: bo ja nie wiem jak reagować na propozycje finansowe, dlatego nigdy nie zbiłam hajsów jako fotograf.
Zawsze wolałam "po znajomości", "za darmo", "będzie do portfolio" itd. Nie umiem brać od ludzi pieniędzy, ale masz racje powinnam była odpisać. Przepraszam.