Wpis z mikrobloga

Trochę zbyt poważnie traktujecie wykop.
Dziękujemy za obronę i za pw z pocieszeniami/ prośbami bym została.
Ja się absolutnie nigdzie nie wybieram, patrząc po stażu mojego konta, prędzej naprawdę umrę niż je skasuję.
Chcecie znać drugie dno swojej "afery"? ;)
Mnie doszło chyba z 10 obserwujących, #wacik z resztą też zyskał jakiś nowych fanów.
Tyle było by z rozwalania tagu :D Mój atencjometr czuje się najedzony.

Z okazji tego, że zima ruszyła wstawiam Wacikową ze śniegiem ()

Aha! Co do kalendarzy na 2017, to z pewnością coś pomyślimy, niestety na tegoroczny już jest mocno za późno. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
n.....t - Trochę zbyt poważnie traktujecie wykop. 
Dziękujemy za obronę i za pw z po...

źródło: comment_oQy9mJ5T0xGUOoxmMDEntz8lpSywge53.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@nint:
Zrób kalendarz od marca.
Bardzo podoba mi się fakt, że ludzie wrzucają tu swoje ładne koty. Sam jestem miłośnikiem, ale z racji sytuacji mieszkaniowej nie mogę sobie na takiego stworka pozwolić i chociaż na mirko sobie popatrzę na słodziaki-futrzaki.
  • Odpowiedz
@nint: banda zawistnych debili i #!$%@?. sam kotensa nie obserwuje ale nie jestem w stanie zrozumieć logiki dałniaków co Ci spamowali na tagu zamiast zczarnolistować
  • Odpowiedz
@nint: ludzie nie potrafią się bawic, trolowaliby tylko i niszczyli :P Fajnie byłoby jakby powstały dedykowane tagi zarządzane przez 1 moderatora/twórcę.
  • Odpowiedz
@nint: Super, że podchodzisz do tego tak spokojnie. Sama fanką kotów nie jestem, ale dzięki temu jak przedstawiasz Wacika z chęcią zdjęcia oglądam. Czytam też z niedowierzaniem jakim nudnym człowiekiem trzeba być, żeby robić aferę z powodu zdjęć kotka... Mam nadzieję, że założysz bloga i zaczniesz zarabiać na swojej pasji :)
  • Odpowiedz
  • 1
@nint: kurcze, jeszcze nigdy ci nic nie skomentowałam, ale jestem fanką wacika, a to już dwa powody, żeby zacząć obserwować tag #wacik <3 (pierwszy to zrobienie na złość hejterom:P) utulaj wacika ode mnie!
  • Odpowiedz
@prthvi: mam nawet w szufladzie tego heliosa ale przejściówka przestała działać.
Olałam to, Wacik jest zbyt ruchliwa na manualne stałki. Żeby w mieszkaniu robić zdjęcia, dziura musi być całkiem otwarta, a to zazwyczaj oznaczało nieostrego kota :/
  • Odpowiedz