Wpis z mikrobloga

#mrrobot

Mr. Robot to przereklamowany i po prostu tak zwyczajnie słaby serial. Hakerzy, schizofrenia i niedobra korporacja. Z odcinka na odcinek coraz mniej ciekawy. Kto w ogóle wpadł na ten twist najbanalniejszy z banalnych, najbardziej oczywisty z oczywistych i tak wyświechtany, że aż w dołku ściska? Myśleli, że nikt się nie pokapuje i trzymali "tajemnicę" do końca ósmego odcinka?

3/10 Nie polecam, Pilot fajny. #niepopularnaopinia
WezelGordyjski - #mrrobot

Mr. Robot to przereklamowany i po prostu tak zwyczajnie ...

źródło: comment_bkY8JRmFZx5fw4xDlwrWGhuh2MckEok9.jpg

Pobierz
  • 31
@WezelGordyjski: Czy niepopularna to nie wiem, ale akurat postać samego głównego bohatera dobrze uderzała w środowisko internautów. Bo ilu z nas mogło się zidentyfikować z socjopatą, narkomanem, informatykiem? Co do tej tajemnicy, to akurat to było zrobione z dupy po całości, po twiście poziom spadł na łeb na szyję. Dla mnie jednak, o ile nie dostanie kontynuacji, bo to go zniszczy całkowicie, jako jednosezonowiec całkiem spoko, dobrze według mnie rozegrane rozmowy
Kto w ogóle wpadł na ten twist najbanalniejszy z banalnych, najbardziej oczywisty z oczywistych i tak wyświechtany, że aż w dołku ściska? Myśleli, że nikt się nie pokapuje i trzymali "tajemnicę" do końca ósmego odcinka?


no chyba średnio to miał być twist jak po 2 odcinku już (duża?) cześć widzów i recenzentów już obstawiała taki rozwój wydarzeń a w połowie sezonu to praktycznie byli pewni.

prawdziwy twist to IMO


3/10 Nie polecam,
@WezelGordyjski: ta tajemnica to była tylko przynęta na oglądającego, każdy myślał, że rozgryzł, a reżyser tego właśnie chciał... Satysfakcji z oglądania :) Serial nie jest słaby, jest po prostu amerykański. Momentami kiczowaty i przerysowany (vide Evil Corp). Po prostu kolejny serial na sprawdzonym modelu... Na plus na pewno ścieżka dźwiękowa i gra kamery. Ja dałbym 6/10 bo nie oczekiwałem zbyt dużo - ot taki serial do oglądania przy kolacji.
każdy myślał, że rozgryzł, a reżyser tego właśnie chciał... Satysfakcji z oglądania


@dGustator: szczerze mówiąc to byłem bardziej zażenowany niż usatysfakcjonowany tym że moje tak wczesne przypuszczenia co do fabuły okazały się później prawdą
@diabeu255: ja nie byłem zażenowany, ani usatysfakcjonowany bo dla mnie to było jasne już od pierwszych odcinków, ale wiele osób które oglądały serial z mniejszą uwagą na pewno z powodu rozwiązania "zagadki" były zadowolone. To serial dla młodych, a zaryzykuję, że nawet dla młodzieży. Mi najbardziej podoba się ten serial od strony technicznej, oświetlenie i robota jaką wykonali kamerzyści. Oczywiście to wszystko już "gdzieś kiedyś widziałem", ale to jest jeden z
@WezelGordyjski: serial jak dla mnie mocne 6 ale dzieki tym negatywnym opiniom dalabym i 8 xD
mr robot to jest jeden gigantyczny fakulec w strone kserowania scenariuszy innych produkcji. i w dodatku nagrodzony. trolling w najczystszej postaci.
ale trzeba przyznac ze zle sie ten serial oglada jesli sie czegokolwiek po nim spodziewa. wydaje sie plytki i nijaki. po co wiec psuc sobie przyjemnosc i nastawiac sie na cokolwiek
@WezelGordyjski: nie no o ile sie zgodze ze typowo amerykański tj jednowymiarowe postacie, Czarnobialy konflikt (dobrzy hakerzy i Evil corp) plus pare wątków-zapychaczy do #!$%@?, o tyle serial dobrze podszedł do tematyki hakerstwa i chyba najlepiej ja opisuje ze wszystkich produkcji jakie do tej pory widziałem. Imo musieliby niezłe popracować zeby kolejny sezon nie był slabym odcinaniem kuponów ale mi tam oglądało sie go przyjemnie. Ot taka lekka produkcja 6-7/10
@WezelGordyjski: Już całkiem zapomniałem o tym serialu, a wytrzymałem chyba 5 odcinków. Najbardziej nie rozumiałem zachwytów na temat technik ujęć, gdzie za nowatorskie, a już na pewno klimatyczne uważano krzywe kadrowanie, ucinanie sylwetek bohaterów celem ekspozycji ściany, sufitu, podłogi...no i jeszcze ich fatalna dykcja, a może spaprana robota dźwiękowców?
@WezelGordyjski: bardzo ciekawy serial, nawet kiedyś czytałem wypowiedź reżysera, że ten pierwszy sezon to tylko preludium i od drugiego zaczyna się "właściwa" akcja, ale na ile to prawda a na ile nakręcanie "hype" to nie wiem.