Wpis z mikrobloga

  • 755
tort dla męża: 8 naleśników, dwie warstwy wątróbki (indyczej, krojonej po smażeniu z cebulą i lubczykiem), kurczaka (mielonego i smażonego z curry), boczku (drobno posiekanego, wytopionego na patelni). jedna warstwa mozarelli. polewa z goudy. zapiekane 30min w temp 150st. podane z musztardą albo keczupem.

#chwalesie #gotujzwykopem
sumieniem - tort dla męża: 8 naleśników, dwie warstwy wątróbki (indyczej, krojonej po...

źródło: comment_jfN7PnoP88FJ7OCvzaWcUyEdBLQ60F7J.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie warzywa? Jak chcesz już robić coś takiego, to nie nazywaj tego tortem, tort, jak sama nazwa wskazuje, zawiera CUKIER. Ech mięsozjeby ciągle muszą zaglądać mi do talerza i epatować swoim mięsożerstwem
  • Odpowiedz
  • 0
@MarcelMcOne: jestem z dolnegośląska, słoikuję od 14 lat w wawie, latam w biesach i bassano, ale po porodzie chyba zacznę od jekichś lokalnych pagórków, coby hormony mózgu mi na latanie nie zblokowały. byłam kiedyś w rewie.. tydzień nie było warunu. :( jakie tam jeszcze macie pagórki? :)
  • Odpowiedz
  • 0
@babcia_w_kapciach: pokaż fotę jak Ci wyszło. za rok znów będę robić taki tort :). naleśniki robiłam z mąki razowej, były grubsze niż z pszennej, dobrze się je kroiło, tortilla może być zbyt sucha, dlatego z niej nie robiłam, ale jeśli Ci wyjdzie to koniecznie daj znać :)
  • Odpowiedz