Wpis z mikrobloga

Hej, może jednak coś slyszeliście o mojej historii ( odsyłam do wcześniejszch wpisów). Zgłosiła się jedna osoba która być może widziała nagrania ale " nie chce nikogo skrzywdzić" i nie chce przekazać.
W skrócie: Przeprowadziłam się do nieciekawej okolicy i zmieniłam za późno zamki. Któregoś dnia obudziłam się z bólem odbytu a ludzie na ulicy ( w sensie dresy żule i zboki) się na mnie gapią i sobie mnie pokazują palcami.
Zamki zmieniałam 3 razy a co wyleczę zapalenie ( gastrolodzy, ginekolodzy i inni) to znowu coś mnie boli (ciągle odbyt). Właśnie wyszłam na klatkę żeby sprawdzić jakim cudem zasuwa która jest tylko po jednej stronie może być z zewnątrz otwarta - tak kazałam nie przewiercać na drugą stronę tylko od wewnątrz założyć i nic nie wymyśliłam oprócz tego że taki kabel da się włożyć między drzwi i je zamknąć więc spory luz jest - tyle że kablem nie można otworzyć zasuwy - musiałby jakiś zestaw do gastroskopii być czy co? W każdym bądz razie sprawdzam sobie te drzwi i słyszę coś z góry niewyraźnie ale jak by się uparł to można by odczytać "sprawdzaj sprawdzaj, cośtam cośtam cię miało ( całe miasto/wszyscy?)
Serio wygląda na to że nawet mają dyżury kryminaliści -sąsiedzi: nic dziwnego darmowy otwór do spuszczania.
Rzecz dzieję się w warszawie na woli
Przypominam zgłosił się jeden kolega który widział moje mieszkanie ale " nie chce krzywdzić" kolegów. Myślę że jak już czatują kiedy wejść to faktycznie nie tylko koledzy ale i 70 letnie dziady przychodzą się spuszczać.
Byłam na polici ale nic nie pamiętam ( niewiele) i nie chcieli się zająć problemem. Mam dowód rzeczowy nie chcieli zbadać. Dałam do laboratorium - potwierdzona obecność spermy.
Może ktoś się zlituje nademną - te SYFY MAJĄ DYŻURY!
#roksa #showup #karachan
acha ten kolega co widział miał objekcje bo chyba za stara jestem to mu się wydaje że stare to już hm nie wiem dopłacają do gwałtów czy co?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@basista87: hm gwałciciele wyrokiem nie są krzywdzeni tylko wymierzana jest im sprawiedliwość. to co ty robisz to jest strach przed kolegami którzy mogą się mścić i może przed wykluczeniem towarzyskim, skoro sporo ich gwałciło a ty ich zakablujesz to mogą się oni i inny odwrócić od ciebie. A tak kumple są z tobą a przecież zawsze możesz sobie powiedzsieć NIE CHCIAŁEM ŻEBY ICH SKRZYWDZILI I POSŁALI DO WIĘZIENIA PRZECIEŻ TO
  • Odpowiedz
@Rodriquez: wiem kto mógłby to zrobić wiem gdzie i ramy czasowe znam ( lata akurat) ALE NIE WIEM GDZIE TO WRZUCILI. właśnie o to chodzi. sąsiad np. jest po wyroku ( nie wiem za co ale siedział) pracuje jako kurier obecnie. ma kolegów na osiedlu w sąsiednim bloku co to już hardkorowi kryminaliści/żule znani na osiedlu i podejrzewam że to oni są sprawcami. Wiedzą o tym pewnie ich kumple z
  • Odpowiedz
@kozera: Czyli to było u Ciebie w mieszkaniu czy gdzie indziej też skoro piszesz że wiesz gdzie było kręcone.
Byłaś gdzieś pijana na imprezie? Lub coś w tym stylu że powstało początkowe nagranie?
  • Odpowiedz
@Rodriquez: cały czas w domu. po prostu spałam i nie słyszałam jak weszli potem - nie bardzio pamiętam więc chbya w strachu się nie ruszałam ( chore serce nie mogę specjalnie się wysilać w sensie użwać siły do dzwigania bo umieram od razu) i zapomniałam w ramach postrtraumatycznej amnezji
  • Odpowiedz