Wpis z mikrobloga

Hej, może jednak coś slyszeliście o mojej historii ( odsyłam do wcześniejszch wpisów). Zgłosiła się jedna osoba która być może widziała nagrania ale " nie chce nikogo skrzywdzić" i nie chce przekazać.
W skrócie: Przeprowadziłam się do nieciekawej okolicy i zmieniłam za późno zamki. Któregoś dnia obudziłam się z bólem odbytu a ludzie na ulicy ( w sensie dresy żule i zboki) się na mnie gapią i sobie mnie pokazują palcami.
Zamki zmieniałam 3 razy a co wyleczę zapalenie ( gastrolodzy, ginekolodzy i inni) to znowu coś mnie boli (ciągle odbyt). Właśnie wyszłam na klatkę żeby sprawdzić jakim cudem zasuwa która jest tylko po jednej stronie może być z zewnątrz otwarta - tak kazałam nie przewiercać na drugą stronę tylko od wewnątrz założyć i nic nie wymyśliłam oprócz tego że taki kabel da się włożyć między drzwi i je zamknąć więc spory luz jest - tyle że kablem nie można otworzyć zasuwy - musiałby jakiś zestaw do gastroskopii być czy co? W każdym bądz razie sprawdzam sobie te drzwi i słyszę coś z góry niewyraźnie ale jak by się uparł to można by odczytać "sprawdzaj sprawdzaj, cośtam cośtam cię miało ( całe miasto/wszyscy?)
Serio wygląda na to że nawet mają dyżury kryminaliści -sąsiedzi: nic dziwnego darmowy otwór do spuszczania.
Rzecz dzieję się w warszawie na woli
Przypominam zgłosił się jeden kolega który widział moje mieszkanie ale " nie chce krzywdzić" kolegów. Myślę że jak już czatują kiedy wejść to faktycznie nie tylko koledzy ale i 70 letnie dziady przychodzą się spuszczać.
Byłam na polici ale nic nie pamiętam ( niewiele) i nie chcieli się zająć problemem. Mam dowód rzeczowy nie chcieli zbadać. Dałam do laboratorium - potwierdzona obecność spermy.
Może ktoś się zlituje nademną - te SYFY MAJĄ DYŻURY!
#roksa #showup #karachan
acha ten kolega co widział miał objekcje bo chyba za stara jestem to mu się wydaje że stare to już hm nie wiem dopłacają do gwałtów czy co?
  • 25
@kozera: hej, sporo we mnie empatii a i do Wwa mam niedaleko, ale nie uważasz ze to lekka paranoja? Domysły przerodziły sie w prawdę w która wierzysz (zaznaczone na obrazku vs pierwszy post).
Z jednej strony nieprawdopodobna historia, z drugiej te głosy ("sprawdzaj, sprawdzaj...(...)"), moze pójdź porozmawiaj z jakimś psychoanalitykiem o tym, a przede wszystkim spróbuj zmienić mieszkanie. Z czego sie utrzymujesz, gdzie pracujesz?
Atariauke - @kozera: hej, sporo we mnie empatii a i do Wwa mam niedaleko, ale nie uwa...

źródło: comment_X1PAt1rDnhZpskDq3vOJNUcJkbBPtzH8.jpg

Pobierz
@Atariauke: 1 kolonoskopia i 1 proktolog potwierdziły zapalenie. pół roku różnicy między wydarzeniami 1 wyleczone i potem następne, laboratorium kryminalistyczne potwierdziło obecność spermy na bieliźnie
@kozera: :o
Sprawa meega dziwna jeśli to prawda i jeśli nie masz jakiejś choroby natury psychicznej (sorki, ale to pierwsze rzuca sie na myśl). Polecam Ci odwiedzić ze wszystkimi dowodami psychoanalityka - chyba to bedzie odpowiednia osoba żeby Ci pomoc, niezależnie od stanu psychicznego. Sugerowanie psychoanalityka nie ma na celu Cie obrazić ani powiedzieć ze masz problem z głowa - nie uważam tak :)

Powodzenia :)
@Atariauke:
@GieWuEs88:
lepiej mi znajdzcie te nagrania te zboki w autobusach się gapią mimio że nie wyglądam specjalnie zdzirowato ani atrakcyjnie- tonie jest coś takiego, że pokazali moją twarz i powiedzieli - a to ta co za darmo dupy daje- nie oni się gapią natrętnie więc musieli WIDZIEĆ jak mnie gwałcą i są PEWNI że dupy daję. Może im powiedzieli ej pogapcie się na d****ę to wam da. MUsiało to
@BeDoEl: 1no jeden się już zgłosił że je widział ale "nie chce nikogo krzywdzić" i mi ni echce pokazać.2 mówię że poszczuli ich na mnie, może to kwestia tego że tak są wszyscy co widzieli przekonani, że nie wiem, słusznie się należalo albo sama chciała, że jakby nie zasługiwała to by nie zrobili nie wiem. Też liczę że jeden choć się ruszy. Takie rzeczy raczej takie bardziej złodupce oglądają może nie