Wpis z mikrobloga

#burcadbadeeduczy

Dziś byłem z wizytą serwisową u najdziwniejszego z moich klientów, zajebiście tajemniczy i niewiele mówiący ludzie, spółka z o.o. zarejestrowana w Warszafce która ma tam jakąś stronę że coś tam robią ale generalnie nie wiadomo co. W biurze około 50 monitorów wygaszanych gdy wchodzimy, monitor jeden na drugim, ewidentnie coś monitorują ale nie wiem co. Mówią bardzo niewiele, gdy byliśmy coś tam między sobą szeptali, gdy staramy się z kimś z nich rozmawiać odpowiadają pół zdaniami, jak psy (i nie mam na myśli zwierząt), a teraz najlepsze, biorą od nas radiówkę jakieś bidne 6 Mbps a w tym budynku światłowód mają tacy giganci jak Orange, Netia i Multimedia co mogą dać im w #!$%@? więcej i lepiej o czym ich też informowaliśmy ale oni nie, chcieli lokalną firmę. Po wyborach poprosili nas o wybudowanie światłowodu do nich, bezpośredniego, bez żadnych urządzeń pośrednich, cena nie gra roli. Mają najdroższe routery stosowane praktycznie tylko przez rząd, jak się nie odezwę jutro to wiedźcie że samobójstwa nigdy w życiu bym nie popełnił
  • 55