Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #kiciochpyta #pomocy
Mireczki jaki pierwszy samochód do max 12 tys ze wszystkim? od czasu do czasu jeździłem autami od vectry, corsy do passata. Szukam jakiegoś 5 drzwiowego hatchbacka, z silnikiem minimum 1.3 do 1.8, z maksymalmym przebiegiem 150k. Żeby mało palił, był dosyć sprawny i żwawy. Patrzyłem na forda focusa mk2, ale trochę więcej trzeba dać.

Mam możliwość sprowadzenia samochodu również z Belgii/Niemiec/Holandii (ale w tym wypadku do 10tys)
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@albert1337: A, taki wariant jest bardzo ciężki do przebicia, fakt. Ogólnie ja jestem raczej Fordziarz, więc forda polecić mogę. Blacha w fokach mk2 nie powinna lecieć tak mocno jak w mk1. Podobnie w przypadku Fiesty. Jak ma być ekono to rozważ gaz i zajrzyj na fordklubpolska żeby poczytać czy któryś silnik nie ma jakiejś bolączki. W którejś generacji było coś nie halo przez plastikowy kolektor. Walę z pamięci - mogłem
  • Odpowiedz
@Gummy:
właśnie strasznie jestem nastawiony na focusa, że aż mysle o tym czy nie dołożyć trochę kasy i kupić do jakichś 15 tys właśnie foke mk2 w miarę spełniająca moje wymagania, bo z tego co się przyglądałem na portalach to jest to mozliwe. Ale niestety obecnie raczej mało ich jest
  • Odpowiedz