Wpis z mikrobloga

Kawalerka, całe 12m2 (słownie: dwanaście metrów kwadratowych), do generalnego remontu (!) - "atrakcyjna" cena - 90 tysięcy.

Ja wiem, że kawalerki są droższe (chociaż nie wiem czy taką dziuplę można nazwać kawalerką), ale mieszkanie na parterze, wcale nie w centrum, do generalnego remontu i ponad 7 tysięcy to atrakcyjna cena? oO

#warszawa #nieruchomosci #mieszkanie #grochow
  • 35
@Aerials: Najmniejsze mieszkanie w jakim byłem mialo 17m. Nawet dla jednej osoby było mało. Do tego dobrze kojarzę to miejsce - po zmroku dziewczyny bym sam tam nie puścił. Co innego, że wraz z pojawieniem się SWPS sporo budynków wokół zostało odnowionych. Powodzenia w poszukiwaniu nabywcy życzę :)
@Rick_Sanchez: Jeszcze to obadaj. Trochę lepiej :D

@stevemaster: Mieszkam na Grochowie, co prawda rzadko zapuszczam się na dzielnię nocą (jeśli już to z kimś ofc), ale myślę, że legenda niebezpiecznego Grochowa jest trochę przesadzona ;) Mój mały pokój ma 12 metrów i za #!$%@? nie wiem gdzie zmieściłabym w nim łazienkę, meble kuchenne i mały przedpokój XD
@Aerials: Studiowałem 5 lat na SWPS i obok tego mieszkania przechodziłem praktycznie codziennie. Raz moją koleżankę okradli, gdy wracała z zajęć, więc jakieś tam złe wspomnienia mogę mieć. W każdym razie można znaleźć w Warszawie spokojniej wyglądającą okolicę :)
@Rick_Sanchez: #!$%@?, #!$%@? bym dostała tak codziennie kombinując XD Miniaturowe pomieszczenia toleruję tylko na działce, a przecież nie muszę mieć tam tak wielu rzeczy jak w mieszkaniu na co dzień, więc okejka. Już wolałabym odczekać te kilka lat i wziąć większy kredyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aerials:
-parter...
-brak ogrzewania = czyli rachunki za prąd?
-to nawet nie remont, co rzeźba od zera, ale to jest nawet do przeżycia
-żeby skompletować combo przydałoby się jeszcze zdjęcie samej kamienicy - tak żeby wiadomo było, czy to jest jakieś znośne miejsce, czy takie, gdzie pod tym oknem będą stali żule - szyba zaraz wybita - sodomia i gomoria

Chociaż zastanawiam się czy dałoby się wcielić w życie następujący plan.