Wpis z mikrobloga

i uciekałbyś od odpowiedzialności, brawo


@Supercoolljuk2: W ogóle nie uciekasz waląc w kółko w #!$%@? XD i udając, że nie wiesz o co chodzi zamiast już dawno oddać te pieniądze. Ja nie wiem, że nikt się jeszcze nie zebrał i z tobą w inny sposób nie porozmawiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po #!$%@? wy w ogóle z nim dyskutujecie, przecież to #!$%@? ścierwo jest złodziejem, jeszcze jawnie się z was śmieje w żywe oczy. Takich ludzi powinno się utylizować i #!$%@?ć rączki.
  • Odpowiedz
@kadves: No i właśnie przez taką postawą sprawiamy, że nasze społeczeństwo jest typowe homo sovieticus.

Przypomnę i przeczytaj sobie to ze dwa razy - ofiara jest ofiarą, a winny jest winnym niezależnie jak to się stało.
Korzystasz z retoryki podobnej do "nie szkoda mi jej, bo miała za krótką spódniczkę, dobrze, że ją zgwałcili"

Hajs jak się pożycza to się oddaje, a koleś powinien być słusznie piętnowany na każdym kroku
  • Odpowiedz
@loczyn: hajs jak się pożycza to osobą godnym zaufania aa nie internetowym "przyjacielom". Bronienie takiej ofiary jedynie zatraca w człowieku instynkt samozachowawczy, bo przecież ktoś inny Cie obroni! W sumie trochę jak dzialanie państwa opiekuńczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz