Wpis z mikrobloga

Mój urząd dopadł kryzys. Kryzys jakiego jeszcze nie było. Może on sparaliżowac naszą pracę, utrudnić doręczanie przesyłek, zdezorganizować wszystko.

Dopadł nas kryzys gumek recepturek. W magazynie nie ma, dostawa się opóźnia. Tyle lat pracuje a sytuacja jeszcze nigdy nie była tak poważna.

Pewnie zastanawiacie się dlaczego to taki problem. Otórz gumki są niezbędne do tworzenia wiązanek listowych. Każdy listonosz tworzy taki aby listy mu sie po torbie nie walały. Bez tego genialnego wynalazku praca bedzie mocno utrudniona.

Wprowadzono reglamentacje i odzysk w celu zniwelowania problemu w oczekiwaniu na zapasy.

Wsród listonoszy walka o gumki i zaciskanie pasa w zużyciu.

Na zdjeciu mój zapas gumkowego dobra do końca tygodnia, oprócz tego co odzyskam ze stworzonych wiązanek.


Ciężkie jest życie listonosza.

#postmanstories
Old_Postman - Mój urząd dopadł kryzys. Kryzys jakiego jeszcze nie było. Może on spara...

źródło: comment_AUNJZ31ZLEwIil5OB4OGyQrbtZgQCaWU.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Pamiętam jak raz w pewnym WERze był taki gumkowy kryzys. Zebraliśmy wszystkie gumki gdzie tylko można było je znaleźć :D Pracownicy walczyli o nie jak o karpia w Lidlu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście kierowniczka miała gdzieś w swojej szafie pudełeczko pełne zielonych gumek recepturek. Tego dnia byliśmy uratowani :)
  • Odpowiedz
@Old_Postman: pracowalen w Inposcie w jego wczesnych latach i tez byla reglamenracja recepturek. ale mi placili podstawe z jednej umowy i za kazda doreczona przesylke z drugiej umowy, dlatego nie bylo mi szkoda tych 10zl miesiecznie dla ulatwienia sobie pracy i zwiekszenia dochodu.
  • Odpowiedz