Wpis z mikrobloga

Mój urząd dopadł kryzys. Kryzys jakiego jeszcze nie było. Może on sparaliżowac naszą pracę, utrudnić doręczanie przesyłek, zdezorganizować wszystko.

Dopadł nas kryzys gumek recepturek. W magazynie nie ma, dostawa się opóźnia. Tyle lat pracuje a sytuacja jeszcze nigdy nie była tak poważna.

Pewnie zastanawiacie się dlaczego to taki problem. Otórz gumki są niezbędne do tworzenia wiązanek listowych. Każdy listonosz tworzy taki aby listy mu sie po torbie nie walały. Bez tego genialnego wynalazku praca bedzie mocno utrudniona.

Wprowadzono reglamentacje i odzysk w celu zniwelowania problemu w oczekiwaniu na zapasy.

Wsród listonoszy walka o gumki i zaciskanie pasa w zużyciu.

Na zdjeciu mój zapas gumkowego dobra do końca tygodnia, oprócz tego co odzyskam ze stworzonych wiązanek.


Ciężkie jest życie listonosza.

#postmanstories
Pobierz Old_Postman - Mój urząd dopadł kryzys. Kryzys jakiego jeszcze nie było. Może on spara...
źródło: comment_AUNJZ31ZLEwIil5OB4OGyQrbtZgQCaWU.jpg
  • 105
@Old_Postman: W czasach, jak moja matka jeszcze pracowała na poczcie pamiętam, że tysiące takich gumek walało mi się po domu, bo część pracy mama przynosiła do domu. Przepraszam, bo chyba jestem winny tego niedoboru gumek dzisiaj - wykorzystywałem gumki do zabawy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)