Wpis z mikrobloga

@bartdziur: Nie chce mi się dupy ruszać, a na allegro użerać z ludźmi. Liczyłem na coś typu gameshunt.pl Niby też ogłaszają tam gry na konsole, ale w mniejszym stopniu.
@kon-jakub: Okazyjne gry to pewnie używane będą, więc nie sklep, a osoba prywatna będzie wysyłać. Wątpię, żebym wyrwał na allegro coś przecenionego, co nie jest używką.
@mrok8: Chyba masz jakieś złe doświadczenia z allegro. Kupiłem sporo gier na ps3 od sklepów jak i od osób prywatnych i nigdy nie było problemu. Dużo taniej, a często była u mnie już na drugi dzień.
@Zonko: racja
@kon-jakub: Od prywatnych osób staram się zawsze kupować z tego samego miasta, żebym mógł zobaczyć, otworzyć i sprawdzić. Jestem po prostu mało ufny, zwłaszcza, że ludzie tną w ch.... często, sprzedając puste pudełka, czy produkty z chin, przed zakupem w chinach. Na szczęście mnie to nie dotknęło, ale i tak wolę tego unikać.
@mrok8: również gametrade.pl polecam. Tylko zwracaj uwagę na to czy konto zweryfikowane i najlepiej, żeby miał kilka udanych transakcji za sobą. Wymieniłem/sprzedałem tam z 15 gier i do tej pory wszystko tak jak być powinno.