Wpis z mikrobloga

@Filem00n: ale pisałeś, że zabrakło głównych zawodniczek, a teraz piszesz tylko o jednej, jakie jeszcze?
a poza tym to nie był konkurs na najlepszego tenisistę na świecie, tylko sportowca roku, należało jej się
@kluszczi: serio musze ci wymieniac wszystkie zawodniczki bo nie potrafisz pojac ze radwanska jest taka cienka ze wygrywa tylko turnieje gdzie nie gra smietanka?, nie mowie ze lewandowski zasluzyl, ale napewno nie radwansk
@kluszczi: ciśnienie rośnie, argumentów brak to zaczynasz wyzywać( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat oglądałem WTA finals więc widziałem jakie to były zawodniczki, jak dla ciebie śmietanka to muguruza czy halep to nie mamy o czym rozmawiać.
Radwańska jest o parę klas niżej od sereny czy azarenki i wozniacki.
Zazwyczaj to, że daleko zachodzi w takich turniejach to jej szczęście, że trafia na słabsze zawodniczki.
@Filem00n: też oglądałam, szczególnie od wozniacki jest gorsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeczytaj sobie aktualny ranking
tak maguzruza i halep to czołówka, więc chyba nie mamy o czym rozmawiać
jakbyś miał jakieś argumenty to można by gadać, ale z takimi to mi się chyba zwyczajnie nie chce
@kluszczi: o akurat idealny przykładem jest Radwańska, która kiedyś wysoką pozycję w rankingu zawdzięczała tylko temu, że grała o wiele więcej turniejów niż reszta.
Rankingi nie grają.