Wpis z mikrobloga

Co powiecie na nowy tag dla #motoryzacja #samochody ?

Wiele osob zadaje pytania odnosnie kupna takiego czy innego auta. Jako, ze nikt nie musi sie znac na wszystkim a #januszemotoryzacji tez maja prawo jezdzic normalnymi autami nie dac sie zrobic #mirekhandlarz w jajo propnuje zawiazac na mikro samopomoc w kupowaniu aut.

Jako,ze jest nas tu mnogo i pewnie z kazdego miejsca w Polsce mozna by sobie zaoszczedzic czasu i pieniedzy na jezdzenie i ogladanie trupow. Mi pare razy pomogly mikrki przytulic/zaoszczedzic pare groszy. Gotow jestem odwdzieczyc sie tym samym.

W zwiazku z tym jesli ktos chce obejrzec jakies auto w poludniowej Wielkopolsce mozna pisac

#mechanikasamochodowa nie jest mi obca. Mam skaner diagnostyczny, czujnik lakieru i troche doswiadczenia, bo kupuje/sprzedaje juz jakas chwile. Poludniowa Wielkopolska here, ale po kraju poruszam sie czasami.

Pojade, obbejrze nieodplatniei i postaram sie doradzic jak tylko umiem. Ale nie gwarantuje niczego, finalna decyzja nalezy do kupujacego. Program ma charakter testowy. Jesli bedzie zainteresowanie i nie bedzie naduzywania to nie ma problemu,wystartowal na stale.

Byliby chetni?
#kupautozmikro albo #antyhiena #ocenrzecha

Nawet wrzucac same ogloszenia. Czasami wychodzi mocna #cebuladeals (taguje, bo moge) i mozna naprawde niezle zarobic/ oszczedic.
  • 21
@Akszlip: W mazowieckim tez na pewno znajdzie sie nie jeden mirek. Kilkanascie osob i najbardziej "handlarskie" regiony kraju ogarniete. Kilkdziesiat i pokrycie w sumie 100%

Nawet mozna by zrobic tak,ze za taka przysluge wplacalo by sie dowolna kwote na wybrany cel charytatywny.
@bigger: Szczerze to nawet gdyby ktoś nie chciał nic za taka usługę to chociaż za dojazd powinno sie zwrócić i flaszkę postawić. Ktoś dzieli sie cenna wiedza która dla mnie jest czarna magia. Dlaczego ma to robić charytatywnie. Osobiście chętnie zapłacę za taka usługę normalna, rynkowa cenę.