Wpis z mikrobloga

@Turqi: Najgorsza randka w moim życiu była wtedy:
1. Myśl cały tydzień o tym co możesz fajnego dla niej zrobić wpadnij w końcu na pomysł.
2.Dajesz jej najpierw kwiaty.
3. Później kolacja w restauracji.
4. Bierzesz ją na przejażdżkę dorożką w okół starego miasta w #krakow
5. Podczas przejażdżki dajesz jej pierścionek ( nie zaręczynowy)
6. Na końcu słyszysz że nie tego oczekiwała .
7. Wydałeś parę stów.
8. Brak profitu.
  • Odpowiedz
@Turqi: Jak to jest, że poglądy mogą zupełnie przyćmić inne cechy dziewczyny. No chyba, że chcesz tylko seksu, to można przeboleć. Mój przypadek był taki, że wyglądała dobrze (7-8/10), inteligentna i w ogóle, więc rozmowa się kleiła dobrze. Tematów było wiele a jednym z nich Hiszpania. Jako że znam trochę ten kraj i jego historię to temat zszedł na gen. Franco. Powiedziałem, że co by o nim nie mówić, ale uratował
  • Odpowiedz
Zaprosiłem dziewczyne która bardzo mi się podobała na łyżwy w walentynki. Przyszła z koleżanką (,)
2 miesiące później była moją dziewczyną ( )
  • Odpowiedz
@Turqi: Moja najgorsza randka była jak miałam 15 lat umówiłam się z chłopakiem, który w szkole z kolegami zaczepiał mnie jak wiadomo były to dziwne teksty (czego się spodziewać po 15 latku?) kiedy spotkałam się z nim późnym wieczorem, zaczął mnie dotykać i mówić że on się może mną zaopiekować xD uciekłam, mówiąc że mama się o mnie martwi xD zawsze jak go spotykam nie umiem mu spojrzeć w oczy (
  • Odpowiedz
@Turqi: w moim przypadku to była randka z kobietą-ziemniakiem. Nawaliłem się w klubie i z rana, tuż po wstaniu, czyli o 15:30 jak przez mgłę pamiętałem, że gadałem z jakąś laską w kolejce do kibla. Sprawdzam telefon, a tak pięć SMSów nieodczytanych w rodzaju "nie mogę się doczekać naszego spotkania". "To co, w końcu pod lokalem XX czy YY". "Upewniam się tylko, że pamiętasz o naszej randce o 17".

Kac straszliwy,
  • Odpowiedz
@Turqi: Nie wiem, czy mogę to podpiąć pod to, ale ostatnio byłem na randce no i w sumie wszystko okej, ale dwa dni później zaprosiła mnie do siebie na obiad, z zamiarem przedstawienia mnie rodzicom xD (WUT?( ͡ ͜ʖ ͡))
Rzecz jasna wykręciłem się ( )
  • Odpowiedz