Wpis z mikrobloga

parę lat temu spotykałem się z loszką 10/10, piękne ciało, boski uśmiech, niebieskie oczęta, miły charakter, nawet mądra. miłość nie z tej ziemi i takie tam pierdoły. pojechaliśmy nad jezioro, leżymy sobie sami w odosobnionym miejscu, ona nagle kładzie się na mnie i zaczyna wykonywać jednoznaczne ruchy( ͡° ͜ʖ ͡°) ją już podjarany; porucham w plenerze, a ona nagle zamarła, położyła się obok niczym na łożu śmierci i
  • Odpowiedz
@Turqi: kupiłem kwiaty, elegancko się ubrałem, zaprosiłem do knajpy i słuchałem tylko o jej podbojach na tinderze (robiła to nawet w czasie rozmowy). Szczęka mi opadła i tak się zaczęła moja przygoda z tinderem. Od tamtego czasu kilkanaście randek, dwa krótkie związki i #seksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Początki licbazy, umówiłem się z dziewczyną na kawę. Rozmowa się kleiła, 8/10. Poznaliśmy się przez znajomego, który, zbiegiem okoliczności robił imprezę, więc postanowiliśmy zawitać. Wszystko było fajnie, lekki rausz, napaleni na siebie. Jej propozycja - jedziemy do niej, jest sama. Długo się nie zastanawiałem, taksówka i jazda. Mieszkała w pobliskiej wsi, kilka kilometrów od mojego miejsca zamieszkania, dojeżdżamy. Akcja zaczyna się od samych drzwi, które były otwarte (głupi byłem, olałem to)...
W
  • Odpowiedz
@Turqi: Kiedyś poznałem w internecie pewną dziewczynę i w sumie spoko się pisało, na zdjęciach trochę naciągane 7/10, ale okej, przecież ja też nie jestem jakimś dżordżem klunejem, a najważniejszy przecież jest charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak przynajmniej myślałem, bo gdy się spotkaliśmy, okazało się, że, cytując klasyka, MA MORDĘ JAK ZIEMNIACZEK XDD Mircy, ja naprawdę chciałem dobrze... próbowałem oszukać mózg i patrzeć z najróżniejszych kątów,
  • Odpowiedz
@Turqi: Nie wiem czy najgorsze ale 2 z tych najdziwniejszych opisywałem na mirko:

1. http://www.wykop.pl/wpis/8753946/#comment-22973016

Umówiłem się z dziewczyną na Sympatia pl (pierwsza i ostatnia kobieta z portalu randkowego). Nie deklarowałem się, że będzie to randka, miał być to tylko wypad na coś słodkiego… tak pogadać. Na zdjęciach ona 8/10, w rzeczywistości tak 5,5/10. Jest jeszcze ok., na tyle by nie oceniać po urodzie.
W kawiarni siedzimy naprzeciwko siebie. Rozmowa się
  • Odpowiedz
@Turqi A i przypomniało mi się jeszcze, przyszedł do mnie mój przyjaciel ze swoją dziewczyną i jej koleżanką straszydło :D, było nawet fajnie. W pewnym momencie poszedłem do kibla, wychodzę dziewczyn nie ma xD pokłócili się trudno, dopiliśmy z kumplem co zostało i poszedł do domu. Potem po pijaku na facebooku zaprosiłem obie do kina wtf.bmp. W kinie oni siedli tak, że ja siedziałem koło tej brzydkiej :/ #!$%@?łem.jpg

Udawałem, że film
  • Odpowiedz
@Turqi: byłem w barze z dwoma znajomymi. Oni poszli do łazienki, a do mnie podeszła dziewczyna i zapytała czy przez parę minut nie mógłbym udawać jej chłopaka, bo jakiś gość jej nie daje spokoju. Powiedziałem, że nie ma problemu i usiedliśmy z boku. Po chwili ona przyniosła po piwie. Posiedzieliśmy z 20 minut i powiedziałem, że muszę już iść, bo kumple się zwijają i nie będę miał jak wrócić do domu.
  • Odpowiedz
Przyszedłem na randkę do jakiejś kawiarni. Kupiłem herbatę. Przepłaciłem srogo. Plus koleś mówił, że czemu ja ajfona mam, że Windows phone najlepszy i w ogóle. Dodatkowo dostałem lekkiego udaru słonecznego bo spacer w pełnym słońcu. Potem się okazało że kręci z kimś innym to mu wygarnąłem czym mnie #!$%@?ł. Najlepsze jest to, że chodzimy do tej samej szkoły i jakoś się mnie boi. No i sam ajfona kupił. Trochę hipokryzja. I w
  • Odpowiedz
@takrodzisiegniew: Jeden pijany gość w trakcie imprezy powiedział, że idzie pływać (grudzień, mazury). Próbowaliśmy go zatrzymywać, mówiliśmy, że to #!$%@? pomysł, ktoś zaprowadził go chyba nawet do pokoju, żeby poszedł spać i przestał #!$%@?ć, ale on po jakimś czasie i tak się wymknął - sam. Znaleźli go w kwietniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Turqi: Jak miałem 15 lat, to wziąłem pewną dziewczynę po karmę dla kota do supermarketu, bo stwierdziłem, że jak już wychodzę z domu, a mama poprosiła, żebym kupił, to przecież nie będę tracił czasu chodząc w tę i wew tę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz