Wpis z mikrobloga

Siema mireczki z #tinder mam problem.
Zarejestrowałem się w tej aplikacji parę dni temu, wrzuciłem tylko jedno zdjęcie, trafiłem kilkanaście matchy, długie rozmowy z jakąś połową zmatchowanych kobiet. Z jedną się spotkałem a w kolejce czeka jeszcze kilka innych z którymi jestem już praktycznie umówiony, tylko nie mam zbytnio czasu bo #programowanie . Ta pierwsza strasznie się wkręciła, planuje nam kolejne spotkania, a nawet wysyła dosyć ciekawe zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tu rodzi się problem, czy fair będzie umawiać się na spotkanie z innymi, kiedy ona jest tak w to wkręcona? Nie traktuję tych spotkań jako randki, bardziej jako zwykłe spotkania. Nie powiem, ta pierwsza to całkiem #ladnapani , ale chciałbym zobaczyć jakby było z innymi.
#logikaniebieskichpaskow #tfwnogf #feels
  • 46
  • Odpowiedz
@dankeshon: Dlatego nie lubię tej aplikacji. Mało kto traktuje te spotkania/znajomości poważnie. Nie mówię o kwestiach związkowych, tylko o samym podejściu, bylejakowości relacji. Nie rozumiem Twojego podejścia ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja jak już z kimś bym pisała, to tylko z tym jednym kimś, aby go lepiej poznać, poświęcić tylko mu czas. Nawet jakby nie miał wyjść z tego nic więcej, tylko zwykła relacja, albo nawet
  • Odpowiedz
@dankeshon: Działaj na kilka frontów. Poświęcisz swój czas dla tej jednej, a coś nie wyjdzie i zostaniesz z niczym. Warto mieć jakieś zapasowe opcje. Ja tam mam poumawiane spotkania na cały nadchodzący tydzień i jakoś źle się z tym nie czuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Aigre: wychodzę z tego samego założenia, bo lepiej się kilka razy przejechać na takim czymś i raz trafić na porządną partnerkę/partnera aniżeli skakać po łebkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dankeshon: Ja zawsze wychodzę z założenia, że dopóki nie jesteście oficjalnie razem to możesz się spotykać jeszcze z innymi - wszak różnorodność dostawców usług jest korzystna dla konsumenta #tylkowolnyrynek.

Z resztą, gdybyś wiedział, że to ta - to byś olał resztę, więc tak jakby sam sobie odpowiedziałeś.
  • Odpowiedz
@Aigre: haha dlatego ja nie mam i nie będę miał tinderów, bo niestety kobiety mają identyczne myślenie co faceci pod tym względem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roballo: Znajdą się na takich portalach/aplikacjach jeszcze dziewczyny naiwnie wierzące, że są kimś więcej niż tylko 'jedną z wielu opcji' :) i podchodzące też do sprawy inaczej. Niektórzy mają jakieś wartości, inni już w tym świecie je zatracili i patrzą tylko na siebie, byleby siebie nie zranić i nie stracić swojego czasu. Przykre to.
  • Odpowiedz
@Aigre: tak tylko powiedz jak je odróżnić od tych innych? Skąd mam wiedzieć czy w momencie kiedy ze mną pisze nie jest w drodze na randkę z 3 innymi :P Dlatego to nie dla mnie, choć jestem nieśmiały to wolę inne "sposoby".
  • Odpowiedz