Wpis z mikrobloga

Nocna Zmiana . to fałsz , urojenia Kurskiego i popaprańców Premier Olszewski chciał pozostać przy korycie nie mając szans więc uruchomił teczki po to ,byśmy się tak podzielili , by zniszczyć mądrą lustrację ,by nie można powołać długo żadnego rządu ,to prowokator nieodpowiedzialny , tym ruchem zniszczył wszystkie struktury Państwa , nie mając i nie proponując niczego na następny dzień , miał szczęście ,że byłem ja i zapanowałem nad kretynami nieodpowiedzialnymi ,pchającymi za wszelką cenę do wojny domowej ,było bardzo blisko .Taka jest prawda o tych szaleńcach
Nagranie powstało na moje polecenie ,zdobyte od kamerzystów i przerobione , pod popaprańców urojenia , z lekceważone jako śmieszne , chodzi do dziś w tej kłamliwej , bzdurnej koncepcji , prędzej czy później prawda się obroni . L.Wałęsa
  • 128
  • Odpowiedz
@JBFC:

poznania historii z punktu widzenia innego niż stronnicza telewizja czy stronniczej części internetu

Tak dzięki jego postom możesz się dowiedzieć że wszyscy to #!$%@?, bo on to sam obalił komunę. Ba żeby to tylko to.

Rodacy mam nadzieję że zapamiętacie na wieki
  • Odpowiedz
@JBFC: Szacunek się zdobywa czynami nań zasługującymi, a nie otrzymuje z nadania bądź piastowania funkcji. W związku z Wałęsą 'jego' dokonania są mocno wątpliwe i szemrane. Póki nie dojdzie do konfrontacji jego dokumentów z narodem, póty on nie będzie 'czysty' jak to sam się kreuje na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@Lux_Aeterna: @Skyworld:

Do tego jak widzę że ktoś narzeka brak merytorycznych komentarzy w JEGO WPISACH to mnie #!$%@? bierze.

Szacunek się zdobywa czynami nań zasługującymi, a nie otrzymuje z nadania bądź piastowania funkcji.


Wy chyba wciąż nie potraficie pojąć, że to nie chodzi wyłącznie o szacunek do autora, a do samego siebie i czytających wykop. Komentarze to w większości syf sortu tych z onetu czy interii i tak
  • Odpowiedz
@JBFC:

grzebać w tym gównie i tracić na to swój czas.

Siedząc na wykopie i tak tracisz swój czas, wiesz co możesz zrobić jak ci to nie odpowiada.

to nie chodzi wyłącznie o szacunek
  • Odpowiedz
Swoja droga #!$%@? mnie takie gowniane spojrzenie na rzeczywistosc przez Polakow. Sracie na Niemcow, Szwedow i inne kraje co sobie same zgotowaly, ale jak #!$%@? komuch, zdrajca narodu, odpowiedzialny za upodlenie i smierc wielu Polakow, za wygnanie wielu z naszych rodakow zacznie postowac jakies #!$%@? wie co swiadczace o jego braku edukacji i ogolnie #!$%@? mozgowym to wiwat bo jest smiesznie i fajnie i trzeba tego kretyna plusowac... plakac sie troche chce.
  • Odpowiedz