Wpis z mikrobloga

Nocna Zmiana . to fałsz , urojenia Kurskiego i popaprańców Premier Olszewski chciał pozostać przy korycie nie mając szans więc uruchomił teczki po to ,byśmy się tak podzielili , by zniszczyć mądrą lustrację ,by nie można powołać długo żadnego rządu ,to prowokator nieodpowiedzialny , tym ruchem zniszczył wszystkie struktury Państwa , nie mając i nie proponując niczego na następny dzień , miał szczęście ,że byłem ja i zapanowałem nad kretynami nieodpowiedzialnymi ,pchającymi za wszelką cenę do wojny domowej ,było bardzo blisko .Taka jest prawda o tych szaleńcach
Nagranie powstało na moje polecenie ,zdobyte od kamerzystów i przerobione , pod popaprańców urojenia , z lekceważone jako śmieszne , chodzi do dziś w tej kłamliwej , bzdurnej koncepcji , prędzej czy później prawda się obroni . L.Wałęsa
  • 128
  • Odpowiedz
@lechwalesa: ale teczki wyjdą na jaw. Jak by skończył pan studia to by pan wiedział ze najpierw sie czeka na wyniki egzaminu a potem zgłasza uwagi, nie odwrotnie. A odnośnie rzadu Olszewskiego to nie ma pan prawa decydować jednoosobowo za naród bo każdy moze sie mylić a my nie pozwolimy żeby 37 milionami Polaków rządziła jedna osoba ze swoim, w mojej ocenie, chorym punktem widzenia. Tak jak my nie obalaliśmy
  • Odpowiedz
Nocna Zmiana . to fałsz , urojenia Kurskiego


@lechwalesa:

No dobrze, ale co konkretnie jest fałszem i urojeniem? Poważnie pytam. Film widziałem i składa się z materiałow archiwalnych.. Co tam jest fałszywe?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Bolesław nie rob jajec ze nocna zmiana to pocięte nagrania xD nie trzeba bylo nic ciąć i manipulować zeby pokazać Twoje ograniczenia intelektualne i strach przed lustracja. Lepiej powiedz co myslisz o plusach dodatnich plusach ujemnych.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Niby prezydent, światowy uczony a zasad interpunkcji nie zna. Złożenie zdania także sprawia duży problem. Panie prezydencie z całym szacunkiem ale ilość kompromitacji na tym portalu wyczerpał Pan na całe 3 lata. Polecam wypad do Arłamowa na odpoczynek (ew. internowanie). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz