Wpis z mikrobloga

Nocna Zmiana . to fałsz , urojenia Kurskiego i popaprańców Premier Olszewski chciał pozostać przy korycie nie mając szans więc uruchomił teczki po to ,byśmy się tak podzielili , by zniszczyć mądrą lustrację ,by nie można powołać długo żadnego rządu ,to prowokator nieodpowiedzialny , tym ruchem zniszczył wszystkie struktury Państwa , nie mając i nie proponując niczego na następny dzień , miał szczęście ,że byłem ja i zapanowałem nad kretynami nieodpowiedzialnymi ,pchającymi za wszelką cenę do wojny domowej ,było bardzo blisko .Taka jest prawda o tych szaleńcach
Nagranie powstało na moje polecenie ,zdobyte od kamerzystów i przerobione , pod popaprańców urojenia , z lekceważone jako śmieszne , chodzi do dziś w tej kłamliwej , bzdurnej koncepcji , prędzej czy później prawda się obroni . L.Wałęsa
  • 128
  • Odpowiedz
@lechwalesa: co by się stało gdyby teczki wyszły na jaw? nie było internetu, szybkiego dostępu do informacji, napewno news medialny wypalilby się znacznie szybciej niż obecnie.. wniosek taki, że lepiej z takimi tematami wcześniej niż później
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie - WYSTARCZY!
Spamuje Pan, ośmiesza się idiotycznymi obrazkami, a Pańskie ego przestaje mieścić się już na tym portalu.
Jest Pan częścią polskiej historii, czy to się komuś podoba, czy nie. Przykro patrzeć, że ta historia na końcu zamienia się w groteskę.
Ludzie tracą do Pana resztki sympatii, nikt już nie zaprasza Pana do TV chyba, że w formie czysto rozrywkowej. Ostatni materiał na Pana temat jaki widziałem,
  • Odpowiedz