Wpis z mikrobloga

Nocna Zmiana . to fałsz , urojenia Kurskiego i popaprańców Premier Olszewski chciał pozostać przy korycie nie mając szans więc uruchomił teczki po to ,byśmy się tak podzielili , by zniszczyć mądrą lustrację ,by nie można powołać długo żadnego rządu ,to prowokator nieodpowiedzialny , tym ruchem zniszczył wszystkie struktury Państwa , nie mając i nie proponując niczego na następny dzień , miał szczęście ,że byłem ja i zapanowałem nad kretynami nieodpowiedzialnymi ,pchającymi za wszelką cenę do wojny domowej ,było bardzo blisko .Taka jest prawda o tych szaleńcach
Nagranie powstało na moje polecenie ,zdobyte od kamerzystów i przerobione , pod popaprańców urojenia , z lekceważone jako śmieszne , chodzi do dziś w tej kłamliwej , bzdurnej koncepcji , prędzej czy później prawda się obroni . L.Wałęsa
  • 128
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Ni dość ,że jesteś kmiotem to żyjesz w jakiejś urojonej rzeczywistości. Podstawą jest dekomunizacja do której nie dopuściłeś ponieważ byłeś ugadany z komuchami , którzy wciąż mają coś do powiedzenia w tym kraju. Mej pan troche godności i skończ pieprzyć te głupoty.
  • Odpowiedz
@galaxie500 @Gruszka92 @Nieszczesna_Szczena @czupakabra @TrollBishop @meretz
Jezus, jakie z was jest dno. Doszło do sytuacji, że na mikroblogu siedzi jaki by nie był i jaką sympatią byście do niego nie pałali były Prezydent Polski próbujący wyrazić swoje zdanie w kwestiach historycznych a was stać tylko na gównokomentarze typu "Jaki fałsz jak pan był na Nocnej zmianie dziś." czy "#tylkodzienny". Mimo, że możecie się z nim nie zgadzać, sam mam ku tej
  • Odpowiedz
@JBFC: czyli uważasz, że jak ktoś jest prezydentem, lekarzem, noblistą, osoba która dostała np Oscara albo ma rekord Guinessa to mam ją szanować? XD

"Jaki fałsz jak pan był na Nocnej zmianie dziś


Gdybyś zobaczył to Wałęsa był dziś na nocnej zmianie więc do tego odnosił się mój komentarz.
  • Odpowiedz
@JBFC: Jakakolwiek merytoryczna krytyka/rozmowa ma tyle sensu co umieszczone przez nas komentarze. Nie wiem czy jesteś tutaj nowy czy co, ale nie od dziś wiadomo, że Leszka trzeba traktować tutaj trochę jak dziecko specjalnej troski. Wyciągnij kija z dupy, pozdrawiam!
  • Odpowiedz