Wpis z mikrobloga

dzisiejszy mecz realu pokazał jak bardzo trener potrafi blokować możliwości zawodnikow, tak jak to robil benitez

wydaje mi się ze u nas jest to samo, w ofensywie gramy jak jakiś drugoligowiec w dodatku wydaje mi się ze lvg i ta jego filozofia potrzebuje połowy składu do wymiany.. on zresztą cały czas nawija o bardzo szybkich skrzydlowych, wydamy kilka mln a jak gra się nie poprawi to znowu znajdzie jakiś problem

czas chyba na zmianę, niestety nie wiem kto może nas poprowadzić i czy mou był by dobrym wyborem
#united
  • 10
@pqp_1: Przede wszystkim LvG nie wolno wierzyć. Ile to już było pomysłów.
Zaczęliśmy od 3-5-2. Zawiodło.
Potem brak środkowych, więc pomysł z Rooneyem (akurat tu pokutuję, bo też chciałem Rooneya na środku, ale tutaj Ferguson miał rację, on jest za głupi na tę pozycję)
Potem brak napastników. Sprzedał wszystkich kupił jednego i wystawia go na skrzydle.
Kontuzje = krótka ławka, ale sam do tego doprowadził.
I przez cały ten okres, posiadanie
@pqp_1: Bankowo takiej poprawy jak w Realu nie bedzie, bo po prostu moim zdaniem mamy zbyt slaba kadre, ale z pewnoscia powinno byc lepiej. Mimo wszystko ja sie juz pogodzilem z tym, ze dzban zostaje przynajmniej do konca sezonu, wiec niech wygrywają najwięcej ile sie da, byle doczłapać sie do lm, bo bez tego bedzie tragedia.
@pqp_1: pisalem o blokowaniu psychicznym sporo czasu temu. Props za rozkmine ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pilkarz nie traci umiejetnosci z dnia na dzien. Nie wiem w ogole jak Martial sie jeszcze trzyma bo niezle trzyma poziom pod lvg. Spodziewalbym sie ze forma mu juz dawno spadnie ale #!$%@? dobry jest ^.-
@PlayTheGame: Spójrz na tabelę, to Deportivo ma raptem 2 punkty mniej od Sevilli i 4(1) więcej od Valencii. I wywiozło punkt z Camp Nou.

Oczywiście nie należy wyciągać pochopnych wniosków, ale też nie był to chłopiec do bicia.