Wpis z mikrobloga

Mireczki, jaki e-mail będzie wyglądał w miarę poważnie poza miroslaw.anonowicz@gmail.com (wraz z pozostałymi możliwymi kombinacjami, wliczając brak kropki i nazwisko z przodu)?
W tej chwili mam mirekanonowicz1@gmail.com, i jak mam np. wysłać cv czy nawet napisać do wykładowcy albo podać gdzieś adres e-mail, to raczej średnio to wygląda, no ale niestety wszystko przyzwoite na gmailu jest w tej chwili zajęte.
Więc może jakaś inna domena byłaby spoko? Onet czy tam interia to raczej słabo, no ale nie wiem, może yahoo, albo jakaś inna domena ma w miarę ludzką i nie ośmieszającą końcówkę?

#pracbaza #gmail #cv #firstworldproblems #kiciochpyta
  • 11
@sartek: Wygląda że nie wiesz że na gmailu emaile do mirekanonowicz1@gmail.com, mirek.anonowicz.1@gmail.com i mi.....r.ek.ano.nowic.z.1@gmail.com trafiają i tak do jednej skrzynki.

W sumie źle to zrozumiałem, ale może ta wiedza ci się przyda :D
@sartek: Może być z rocznikiem - logiczne, że czasem się nie da inaczej. Mój chłop tez miał problem z mailem i zrobił ostatecznie inicjalyimienazwisko@gmail.com (czyli np. jkjankowalski@gmail.com) .
@sartek: To w rzeczywistości tylko jeden, wszystko trafi do twojej skrzynki mirekanonowicz1@gmail.com.
Tak samo jak to co wyślesz do mirekanonowicz1+gkshsjsbshhs.czy.cokolwiek.innego@gmail.com
@Dpdp: Czyli, że zakładając mirekanonowicz1@gmail.com blokuję pozostałe adresy, czy może otrzymuję korespondencję z pozostałych adresów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@agaciksa: Drugiego imienia nie mam, ale z drugiej strony za długi adres to też słabo. Raz widziałem adres jakiegoś kolesia składający się z chyba dziesięciu imion damskich, chociaż w sumie gość w pracbazie mógł nie ogarnąć i zapisywać całe imiona, gdy tamten mówił np. e jak ewa