Wpis z mikrobloga

@Najzajebistszy: #!$%@? tobie to już nic nie pomoże... ciągle jedno i to samo, kto nie jest za pisem i coś do ciebie pisze to jest zwolennikiem ciapatych i chce być przez nich ruchany... lecz sie #!$%@? na nogi bona głowe faktycznie już za późno...

bagno nas chcecie wciągnąć i jakie są konsekwencje.


@pawelmikolajczyk313: KTO #!$%@? I GDZIE CHCE WAS W COŚ TAKIEGO WCIĄGAĆ? TO WY CIĄGLE TU WSZYSTKIM
  • Odpowiedz
Wy chcecie ściągać uchodźców i doprowadzić do sytuacji jaka jest teraz w państwach zachodnich. Gdzie obywatele są obcy we własnym kraju, i mają mniejsze prawa niż uchodźcy.


@pawelmikolajczyk313: po czym ty to lemingu wywnioskowałeś, bo ja dalej nie widze gdzie to napisałem? manipulujesz synku...
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: W pracy mam ludzi którzy brali udział w strajkach w czasach komuny i każdy gardzi ludzmi z KODu. Mam też i takich co nie strajkowali a do tego straszyli strajkujących zwolnieniami, kablowali na nich itp.Ci własnie popierają PO, NowoczesnąPO i KOD.
  • Odpowiedz
@pawelmikolajczyk313: co xD? nie interesowałem sie nawet tym jakie poglądy ma kod ale na pewno nie popiera przyjmowania ciapaków... mam czelność #!$%@?ć pisowskie manipulacje takie jak wy tu siejecie... idzcie na niezależną albo fronde lizać sie po dupach bo to nie portal pisowski...
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: No największy manipulant jakiego ostatnio spotkałem ma czelność pisać coś takiego. Nie wierzę w to co czytam. Rozumiem że zakazane jest lajkowanie komentów które popieram? O to masz tak wielki ból dupy?
  • Odpowiedz