Wpis z mikrobloga

@tfuj_pszyjaciel: no patrz a ja w pracy mam ludzi ktorzy stali naprzeciwko czolgow w 80 i 81 w jednym z najwiekszych zakladow pfzemyslu ciezkiego we wrocku (na H), a czesci z nich wron zafundowal wakacje w 81.
I twierdza ze to co sie teraz dzieje to przegiecie. Czy byli na manifie nie wiem zapytam w poniedzialek.
I co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: i to mi załatwi poparcie KOD ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(bo pamiętaj że idąc tam, na marsz organizowany przez tą organizację, nie tylko sprzeciwiam się polityce rządu, ale przede wszystkim wspieram mandat frakcji Nowoczesnej i PO)
Podyskutujmy, bo za nic nie mogę zrozumieć
Ci za którymi stoją media które nie widziały niczego złego na taśmach i dopytywały dzielnie kto śmiał nagrać najukochańsze PO, ma teraz zapewnić wolność że
  • Odpowiedz
@uCiasteczko: ja tez cisne beke z tej lemingozy ale komuś beda mozgi prali bo ktos to tvp oglada... a dla mnie na taśmach nie bylo nic nadzwyczajnego, nadzwyczajne tasmy to były w aferze watergate nie u nas...
  • Odpowiedz
gdzie byłeś jak podwyższali wiek emerytalny, gdzie byłeś jak wybuchała afera za aferą, gdzie byłeś jak podwyższali każdy podatek jaki można było? Taki z Ciebie obrońca demokracji jak z Petru mąż stanu. Baran i idiota

@Arahan: Czy to ironia czy masz o kilka klepek za mało?xD Wiek emerytalny podwyższyli bo ludzie dłużej żyją, naturalna sprawa, dłużej żyjesz - dłużej musisz robić aby dostawać potem emeryturę za które przeżyjesz. Teraz też
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Masz plusa za cywilną odwagę do takiego oświadczenia na portalu pełnym rządowych trolli, zwolenników zamordyzmu którzy z otwartymi ramionami witają PRLv2 i całej reszty prawackiej biomasy. Szanuję
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: No tak. Nie ma problemu.

"Wprost" opublikował nagrania na których nielegalnie zarejestrowane zostało między innymi prywatne spotkanie szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza z prezesem NBP Markiem Belką. Rozmowa miała dotyczyć między innymi tego, by NBP pomógł w finansowaniu deficytu budżetowego i tym samym pomógł Platformie Obywatelskiej w trudnych wyborczych latach. Profesor Belka miał w zamian żądać dymisji ówczesnego ministra finansów Jacka Rostowskiego oraz zmian w prawie...

Panowie sobie tylko gadają.
  • Odpowiedz
a dla mnie na taśmach nie było nic nadzwyczajnego, nadzwyczajne taśmy to były w aferze watergate nie u nas...

@siodemkaxx: aha, i przez takie bagatelizowanie potem mamy PIS u władzy, i taki majstersztyk jak KOD jako opozycję.
brawo
  • Odpowiedz