Wpis z mikrobloga

@pawelmikolajczyk313: ty sie leczysz? czy już za późno xd? niemców nienawidze tak samo jak ruskich, nie jestem żaden antypolski tylko antypisowi który #!$%@? kraj... za platformą też nigdy nie byłem i nigdy na nich nie głosowałem ale oni tak nie #!$%@? jak pis teraz... następny wykopujący parezje, wpolityce, niezależną, dorzeczy i inne pisowskie bełkoty... tacy jak wy z automatu #czarnolisto
@siodemkaxx: Jak na razie to wasz dupa pieczę. Może najpierw porozliczamy twoich towarzyszy z PO za wyprzedanie i rozpieprzanie polski? Tak wy nigdy nie jesteście z PO, nie macie antypolskich poglądów w ogóle cacy.. szkoda że tylko we własnych głowach. Bo i tak świadomie siejecie tą chorą propagandę. Chorzy z nienawiści malutcy ludzie, nakręcani przez po i niemieckich mocodawców.
@Im_from_alaska: No przecież nie było żadnej afery.. Jaka afera?? to że kulczyk mówił o kamińskim że trzeba go udupić bo im się do dupy dobiera? Albo że minister mówi że polska to #!$%@? dupa i kamieni kupa?? przecież to takie normalne. Jak chcesz sobie machać flagami i przyjmować uchodźców to zapraszamy do niemiec. Nie zapomnij o zabrać ze sobą matki córki siostry.. Niech ją wzbogacą kulturowo... Właśnie przez takich lewaków europa
@pawelmikolajczyk313: jak narazie to widze że wy jesteście opłaceni bo wszystko pisane w jednym schemacie i włażenie w dupe obecnej władzy... ja narazie cisne beke z tego co robią, chociaż już przez wielebnego dudełe moja branża traci miliony a jak nic sie nie zmieni to na jesieni zawitają komornicy do części ludzi... i jacy wy? #!$%@? mi tu o jakiś neuropach czy innych... chorzy z nienawiści i malutcy, hmmm kogo mi
Jak chcesz sobie machać flagami i przyjmować uchodźców to zapraszamy do niemiec.


@pawelmikolajczyk313: czy pis powiedział że nie przyjmie? szydło od początku kampanii mówiła o tym że trzeba być solidarnym z unią i przyjąć, dopiero przed wyborami zmieniła zdanie... i tak teraz będziemy musieli przyjąć przez to że wasz guru lech podpisał traktat lizboński... lewackie to jest wasze nakładanie podatków i dawanie socjalu pseudoprawaku...