Wpis z mikrobloga

@siodemkaxx: Ale z urojeniami to zapraszamy do najbliższego psychiatry. Pieprzycie że każdy kto ma na sercu dobro Polski jest opłacany, a jak na razie dowodów brak. I jak widać w jednym schemacie to działacie wy.
Wyśmiewać wszystko, nie przyznawać się otwarcie do żadnej partii itd.
A gówno mnie obchodzi twoja branża i twoje urojenia. Ciesz się że za Komora nie tracicie.
  • Odpowiedz
@Najzajebistszy: ty to jesteś mistrzem ciętej riposty ( ) chyba jednak to przez ciebie przemawia zazdrość bo pewnie jesteś jednym z tych młodych pisowskich lemingów( kilku takich znam) co zrobiłoby wszystko żeby ich wzięli do sejmu albo jakiegoś ministerstwa a są tylko w nędznych młodzieżówkach albo w biurach podrzędnych posłów xD
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Pis musi przyjąć bo twoje Po już to przyklepało. Jednak ładnie z tego wybrnęli.
Co do traktatu lizbońskiego to polecam dogłębnie zapoznać się z tematem dzieciaczku a nie tylko kłapać na prawo i lewo tym co masz w skrypcie. Podatki lewackie a to ciekawe;)
  • Odpowiedz
@pawelmikolajczyk313: ty w ogóle czytasz to co pisze? jakie dobro Polski? gdzie ty tu dbasz o dobro Polski? w jaki sposób pis dba o dobro Polski? tak samo gówno mnie obchodzi wasze #!$%@?, za poprzedniej władzy albo nie pamiętasz jak było albo przesiąkłeś pogladami starych pseudo kato lewaków głosujących na pis, modlących sie a przy wigilijnym stole życzącym sobie by tuska i komora spalili w komorach gazowych...
  • Odpowiedz
modlących sie a przy wigilijnym stole życzącym sobie by tuska i komora spalili w komorach gazowych...


@siodemkaxx: xD no typ robi po mistrzowsku #!$%@? z logiki. No ale od dawna wiadomo że manipulacja i propaganda to ich główna broń. I oczywiście #!$%@? 3 po.

pogladami starych pseudo kato lewaków głosujących na
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Dobrze że raka nie można dostać od tego co pieprzysz ty albo ten @im_from_alaska lewactwo w pełnej krasie. Człowiek gada że w polsce jest ksenofobia a chcę sobie zapraszać muzułmanów którzy ich bardziej nienawidzą niż ktokolwiek inny. No nie wierzę że tacy trolle istnieją.
  • Odpowiedz
@Najzajebistszy: nie czytam gazet, nie czytam nic na wyborczej, nie głosowałem ani nigdy nie popierałem platformy o nowoczesnej narazie nic nie powiem bo #!$%@? robią, na manifestacje nie chodze bo nie mieszkam w mieście i mi sie nie chce, a niemców łącznie z kolorowymi to bym chętnie skolonizował ( ͡° ͜ʖ ͡°) co teras? nic z twoich lewackich myśli sie nie sprawdziło?
a teraz ja powiem
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Tak. Już wierzę, że jesteś mdły poglądowo i nie obrazasz rządu tylko dlatego, że popierasz kraj ośmiorniczek i banków. Wstyd przyznać się do własnych poglądów? Na Twoim miejscu też bym się wstydził.
Co tyczy się mnie to tak: popieram Prawo i Sprawiedliwość.
Życzę Ci aby Ty, Twoja żona, matka, córka, ojciec, pies i koza zostały wzbogacone kulturowo przez biednych uchodźców. Wyślij pocztówkę z oswieconej i nowoczesnej Europy Zachodniej, jak
  • Odpowiedz
i banków.


@Najzajebistszy: czy to nie pis chce robić kraj banków przez nacjonalizacje zagranicznych? aa nie bo to polski bank pko zapłaci najwięcej podatku, zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzę Ci aby Ty, Twoja żona, matka, córka, ojciec, pies i koza zostały wzbogacone kulturowo przez biednych uchodźców. Wyślij pocztówkę z oswieconej i nowoczesnej Europy Zachodniej, jak już emigrujesz przed dyktaturą.


@Najzajebistszy: nie ma sensu
  • Odpowiedz
To manifestacje zwykłych ludzi, którzy pewnie w małym stopniu popierają PO, a nie podobają im się cyrki wyczyniane przez Prawo i Sprawiedliwość.


@ghostface: Żyj dalej w swojej bajce, ale rzeczywistości to ty nie próbuj kreować
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Odsyłam do literatury polskiej, konkretnie Zofii Nałkowskiej.
"Jest się takim, jak myślą ludzie, nie jak myślimy o sobie my."
Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Prawdy nie ukryjesz wypierając się jej, jaśnie oswiecony i nowoczesny europejczyku. ;]
  • Odpowiedz