Wpis z mikrobloga

I co lewaki #dupaboli? #neuropa się może wypowie?( ͡º ͜ʖ͡º)

Stosowne porozumienia niemieckie władze zawarły już z gigantami takimi jak Twitter, Facebook i Google. W ich efekcie firmy zamiast ograniczać się do wdrażania w życie wewnętrznych regulacji mają wymuszać wdrażanie w życie niemieckiego prawa dotyczącego mowy nienawiści. Władze Republiki Federalnej Niemiec traktują zaś mowę nienawiści bardzo surowo.


Taka demokracja tam

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #truelolcontent
  • 19
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: ale wszystko tu do siebie pasuje. Niemcy powolutku coraz bardziej ograniczają prawa obywatelskie, niedługo człowiek będzie się bał wyjść z domu. Pora na renesans Niemiec, najpierw biorą się za nienawistnych, wezmą się i za ciapiatych. Liberalna demokracja nie zdała egzaminu, pora na coś nowego.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

że Niemcy to hipokryci? Sponsora będziesz bronił?

coś znowu nie zrozumiałeś, też jak zwykle ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak więc przeczytaj sobie jeszcze raz mój komentarz i odpowiedz mi na pytanie kogo z tej okazji dupa boli

A mówi to neoliberał, który narzeka na neoliberalny system, litości xD

poprawione :)
  • Odpowiedz
coś znowu nie zrozumiałeś, też jak zwykle ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak więc przeczytaj sobie jeszcze raz mój komentarz i odpowiedz mi na pytanie kogo z tej okazji dupa boli


@teren: W sumie Ciebie nie da się zrozumieć w takim razie( ͡° ͜ʖ ͡°)

poprawione


@teren: No nie bardzo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

W sumie Ciebie nie da się zrozumieć w takim razie( ͡° ͜ʖ ͡°)

a którego słowa w zdaniu "chyba prawaków #dupaboli z tej okazji." tzn z okazji usuwania hejtów z facebooka, nie rozumiesz? ( ͡ ͜ʖ ͡)

dziekuję za poprawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poprawione znowu i nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
a którego słowa w zdaniu "chyba prawaków #dupaboli z tej okazji." tzn z okazji usuwania hejtów z facebooka, nie rozumiesz? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@teren: Przeszkadza mi ogólnie cenzura w tym problem.

poprawione znowu i nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@teren: Ale manipulujesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przeszkadza mi ogólnie cenzura w tym problem.


@Kaczypawlak: cenzura ci nie przeszkadza bo gdyby tak było to tak samo pisałbyś o ochronie tzw uczuć religijnych, a nie zauważyłem twoich narzekań na brak wolności słowa w tym zakresie w Polsce. Poza tym pisałesś w samych superlatywach o Chinach gdzie w ogóle nie ma wolności słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak wiec to tylko #prawackahipokryzja

jeszcze raz dziękuje serdecznie
  • Odpowiedz
cenzura ci nie przeszkadza bo gdyby tak było to tak samo pisałbyś o ochronie tzw uczuć religijnych


@teren: No nie, to już twoje farmazony( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym obecnie nie można śmiać się z Zydów czy muzułmanów przez te powody.

Poza tym pisałesś w samych superlatywach o Chinach gdzie w ogóle nie ma wolności słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak wiec to
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

No nie, to już twoje farmazony( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym obecnie nie można śmiać się z Zydów czy muzułmanów przez te powody.

serio? to wrzuć jakiegoś linka jak krytykujesz brak wolności słowa w Polsce ze względu na ściganie za obrazę religijną

No nie wiem, sięgasz po argumenty "a u was biją murzynów" w Chinach się nie certolą, tam Michnika by powiesili a u nas mówi
  • Odpowiedz
serio? to wrzuć jakiegoś linka jak krytykujesz brak wolności słowa w Polsce ze względu na ściganie za obrazę religijną


@teren: No wstrzymano ekshumację w Jedwabnem( ͡° ͜ʖ ͡°)Linl, aby nie obrazić Żydów.

to raczej prawactwo sięga po argumenty a u was biją Murzynów


@teren: Sam to zrobiłeś wcześniej.

a słabym trollem to jest co najwyżej Ziobro albo kibole ktorzy coś tam ostatnio mamroczą o
  • Odpowiedz
No wstrzymano ekshumację w Jedwabnem( ͡° ͜ʖ ͡°)Linl, aby nie obrazić Żydów.


@Kaczypawlak: Kaczyński wstrzymał lol

Sam to zrobiłeś wcześniej.

nie, nawet gdybym to zrobil to zrobiłem to później. A po drugie nie zrobiłem, bo porównanie do China nie ma nic wspólnego z argumentem "a u was bija Murzynów" Mialoby tylko wtedy gdyby w Chinach były mniejsze represje niż w Niemczech, a nie większe. tak więc znowu
  • Odpowiedz
Kaczyński wstrzymał lol


@teren: A na czyją prośbę? Gminy żydowskiej a nie sam( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie, nawet gdybym to zrobil to zrobiłem to później. A po drugie nie zrobiłem


@teren: Widzę, że język polski jest trudny xD

bo porównanie do China nie ma nic wspólnego z argumentem "a u was bija Murzynów"


@teren: nie wcale( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mialoby tylko
  • Odpowiedz
A na czyją prośbę? Gminy żydowskiej a nie sam( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: mówisz, że Kaczyński tylko wykonywał polecenia Żydów bo to nie była jego decyzja? XD

Widzę, że język polski jest trudny xD

jest, ale jak się przylożysz to dasz rade sie nauczyć, powodzenia

nie wcale( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie ma, w odróżnieniu od smędzenia Ziobry, kiboli i wykopowego prawactwa z tobą
  • Odpowiedz
mówisz, że Kaczyński tylko wykonywał polecenia Żydów bo to nie była jego decyzja? XD


@teren: Jego decyzja, ale podparta ich prośbą, aby nie obrażał ich uczuć religijnych.

jest, ale jak się przylożysz to dasz rade sie nauczyć, powodzenia


@teren: To Ty masz problem ze składnią zdań a nie ja.

Singapur i Tajwan to osobne państwa, nawet tego nie wiesz :)


@teren: Tajwan nie jest uznawany przez większą część świata
  • Odpowiedz
Jego decyzja,


@Kaczypawlak: no i właśnie o to chodzi. Mam się może tłumaczyć za decyzje prawactwa? ( ͡ ͜ʖ ͡)

To Ty masz problem ze składnią zdań a nie ja.

nie mam żadnego problemu ze składnią, a że nie rozumiesz to twój problem

Tajwan nie jest uznawany przez większą część świata dla Pekinu to zbuntowana prowincja, a nazywa się oficjalnie Republiką Chińską. Więc wiesz, jak mówisz
  • Odpowiedz
Mam się może tłumaczyć za decyzje prawactwa? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@teren: Jarek i Lech są na równi prawicowi jak i lewicowi.....

nie mam żadnego problemu ze składnią, a że nie rozumiesz to twój problem


@teren: Nie wcale, jeszcze raz Cię zacytuję:

nie, nawet gdybym to zrobil to zrobiłem to później. A po drugie nie zrobiłem, bo porównanie do China nie ma nic wspólnego z
  • Odpowiedz
Jarek i Lech są na równi prawicowi jak i lewicowi.....


@Kaczypawlak: Lecha już nie ma tak więc nie może być ani prawicowy ani lewicowy. a co do żywego Kaczyńskiego to o związki z lewicą bym go nie podejrzewał :)

Nie wcale, jeszcze raz Cię zacytuję:

zamiast cytowac to przeczytaj lol

I ciągle to robisz, zmień leki albo je odstaw.

usuń konto

A co ja udaję? Bo chwilowo nic(
  • Odpowiedz
Lecha już nie ma tak więc nie może być ani prawicowy ani lewicowy. a co do żywego Kaczyńskiego to o związki z lewicą bym go nie podejrzewał :)


@teren: Został Jarek.

zamiast cytowac to przeczytaj lol


@teren: Serio chory jesteś.

usuń konto


@teren: Sam to zrób.

toteż wlaśnie pisze, że ty idioty wcale nie udajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@teren: Tobie się wydaje właśnie.....
  • Odpowiedz