Wpis z mikrobloga

Wracam sobie przed chwilą z północy tramwajem. Ja lekko pijany, ludzie do roboty, cisza, spokój. Nagle wsiada ekipa wyglądająca na licealistów, wśród nich jakiś skejtu zawadiaka, który z tego co zrozumiałem do tej ekipy nie należał, ale się do nich przyczepił. Po przejechaniu paru przystanków tenże skejt podbija do jakiegoś normalnego typa, który siedział niedaleko i typowo patolskie wonty w stylu "co ty do nich masz, zaraz ci wyjebe". xD Napastowany koleś z miejsca wstał, zdjął kurtkę i powiedział, że może się #!$%@?ć. Skejtu się wtedy obsrał i próbował uspokoić sytuację, ale obrażony gość nie odpuszczał, wtedy umysłowa ameba wytoczyła ostateczne armaty: zaraz zadzwonię po ekipę z Grosza i cię zmasakrują. xD Przyglądałem się temu typowi z ciekawością, bo mieszkam na tym Groszu z 22 lata i mordy nie kojarzę, a nawet jeśli, bo tych młodych to już nie kojarzę, to nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek chciał się z takim pajacem wstawić. Koniec końców zbili piątkę, choć tak raczej z przymusu, a młodociany patol wysiadł na równoległej, oświadczając całemu tramwajowi, że jak coś, to mają do niego dzwonić, a on z ekipą kogoś tam #!$%@?.

Podróżne nocnymi tramwajami w weekendy to jedna z najlepszych rozrywek w tym mieście. <3

#czestochowa
  • 55
  • Odpowiedz
@Pete1: Najlepsze sa te sojusze zawiazywane na popijawach z nowopoznanymi ziomeczkami: NOO STARY, WIESZ, JAK TYLKO BEDZIESZ MIAL JAKIS PROBLEM TO DZWOON, WPADAMY Z CHLOPAKAMI I ROBIMY DELIKWENTOM Z DUPY JESIEN SREDNIOWIECZA, JESTES DLA MNIE JAK BRAT, JA O SWOICH PAMIETAM, TAKZE Z FARTEM ZIOMECZKU I ELO jakby wszystkie takie obietnice byly wykorzystywane to Polska by wygladala jak mapa w GTA San Andreas podczas wojen gangow :v
  • Odpowiedz
  • 1
@Pete1: Częstochowa ma tramwaje i to niebezpieczne bo kumpel ostatnio wpadł pod tramwaj i mu nogę do kolana amputowali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mieszkalem na groszu 23 lata. Nie dało się praktycznie dostać #!$%@? od randoma. najlepsza patola to na Rakowie jest. Tam chyba z mlekiem matki karyny wysysają wrogość do innych. Nie daj boże pod wieczór tam iść to Zara e ziomek co się gapisz albo za kim #!$%@? jestes xd. (raków ma drużynę w 1czy 2 lidze).
  • Odpowiedz
@Pete1: Mam takie pytanko? a wy tam chodzicie normalnie na Jasna Górę co niedziela do koscioła?


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: mniej więcej pewnie tak jak Krakowianie na Wawel chodzą, Oświęcimianie do muzeum Auschwitz-Birkenau, a Warszawiacy do Pałacu Kultury :)
  • Odpowiedz
coś nowego w tej szopce? mnie się podobały dawniej, jak były w środku z ruchomymi elementami


@r0bs0n: chyba nie. Na szopce nie byłem już naprawdę od dawna, wczoraj byłem rozczarowany, teraz jest w innym miejscu, niż za "moich czasów", zwierząt jest mało (nie ma osiołka Amelki, ewentualnie była w jednej zamkniętej budzie, ale wątpię), trasa zwiedzania króciutka. Ze zwierzaków najbardziej podobały mi się lisy polarne, tak to raczej standard.

najlepsza patola
  • Odpowiedz