Wpis z mikrobloga

Zawsze mam bekę po takich transferach, jak kibice jakiegoś klubu (w tym wypadku Lecha) czują się "zdradzeni". Zawodowy piłkarz idzie tam, gdzie dostaje największą kasę, ewentualnie ma największe możliwości rozwoju, a nie przywiązuje się do jednego z wielu pracodawców. Myślę, że Finowi te warszawsko-poznańskie napinki robią taką różnicę, jak jakiemuś piłkarzowi z Poznania to czy zagra w Interze Helsinki czy FC Kuopio xD
#legia #lechpoznan #ekstraklasa #pilkanozna
  • 30
@grucki: ty się chłopie idź leczyć na nogi bo na głowę to już za późno widzę, niedawno Lech był OSTATNIM zespolem w tabeli a teraz twierdzisz że ma lepszy skład od Legii xD jedynym wyróżniającym się grajkiem jest, sorry BYŁ Hamalainen
@a_v3ng3r: no i nie zapominaj o

Jedna wroneczka, Amica z Wronek,
pożarła Lecha w jeden sezonek,
lecz ty się nie martw, drogi kibicu,
nazwiemy wronkę Lechem dla picu.
Damy jej Lecha flagi i szale,
a na stadionie zrobimy bale.
Oddamy także to godło nasze
i Lechem będzie ten z Wronek ptaszek.
@a_v3ng3r: Nie kibicuję ani Legii, ani Lechowi, ale w ciągu ostatnich 20 lat to hegemonem była Wisła moim zdaniem. Zawsze mnie to dziwiło, że Legia, klub który miał wsparcie wojskowe, wybierał najlepszych piłkarzy z całej Polski za komuny tak mało razy wygrał ligę w tym czasie, bo raptem 4 razy.
Oczywiście w tym czasie zdobyli wiele PP, ale powiedzmy sobie szczerze w naszych warunkach to trofeum (jeszcze do niedawna) niższej rangi.
@jeerrry: Od 1990 Legia zdobyła 7 MP (rok 93 wiadomo, że nasze mistrzostwo), 9 PP, 3SP, dla porównania Wisła 8 MP, 2 PP, 1 SP, a Leszek śmieszek 4 MP, 2 PP, 4 SP.
Podsumowując
Legia- 19 trofeów
Wisła- 11 trofeów
Lech- 10 trofeów :)
@fordern: nie ujmuję tego mistrzostwa, ale prawda jest taka że Legia je przegrała, a Lech grał średnio i się udało :)