Wpis z mikrobloga

A konkretnie to jest tak:

zazdrosny pracownik ABW, przy pomocy koli z ABW, #!$%@?ł swą niestabilną pannę i w ramach wymiaru sprawiedliwości wsadził do kryminału gostka, który pechowo ją po pijaku odprowadzał. Ten, dostrzegł swą niemoc i moc tamtego, przy tym zdał sobie sprawę, że nie poradzi sobie o własnych siłach ze Smutnymi Panami oraz Opinią Publiczną, więc lepiej będzie przyznać się do jakiegoś absurdu i dostać dwa lata jak dla brata, niż skończyć jak ta panna w bagażniku samochodu ABW.

Ktoś z Was postąpiłby inaczej?

#ewatylman
  • 195
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: nie operacyjną, ale moja tarczyca nie działa za dobrze i biorę sporą dawkę od kilku lat... no i racja, to mało ważne, bo nawet jak się spojrzy na ludzi zdrowych to jeden może dużo a drugi odpada po kilku piwach.
  • Odpowiedz
@bess9:
też chciałbym się pomylić, ale dotychczasowy przebieg śledztwa i wydarzeń kieruje nas na manowce i niewiele wskazuje na to, żeby miało być inaczej. chodzi o jakieś potwierdzenie umowy, która prawdopodobnie odbyła się z Adamem Z. Nadzieja w tym, że on się tak boi, dopiero na rozprawie puści farbę. Ale to mała nadzieja, bo wtedy z kolei stanie się prawdziwym winnym tego, że nie powiedział wcześniej i tym samym chronił porywaczy
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: @1korner: no też jakoś z przymrużeniem oka patrzę na teorie z ABW, ale jeśli chodzi o samą rozprawę to chciałabym się zdziwić... i jednak nie potoczy się tak jak myślę ;)
  • Odpowiedz
@katyperry92:
No coś Ty, ja wyłącznie kocham kobiety i mężczyzn przebranych za kobiety. No i dzięki Tobie jeszcze Aiko 18, ale to należy do dobrego tonu na tym wątku ; )
  • Odpowiedz
@bess9:
historia z ABW po prostu lepiej się układa niż jakieś tam abstrakcyjne mafie, bo się zazębia z motywem, czyli Adamem O. No ale też zakładam, że mogło być nieco inaczej. Tylko z kolei nie bardzo mi wtedy pasuje z tym, że ktoś ewidentnie tę sprawę wycisza. I tu też ABW znowu pasuje jak ulał
  • Odpowiedz
@1korner: ABW pasowałoby mi tylko, gdyby Adam O. był kimś znaczącym, lub miał duże plecy. Dla byle kogo nie robiliby przecież takiej szopki.
  • Odpowiedz
@yo666:
Powyżej już pisałem, że są okoliczności, które mogą nadać temu znaczenie. Mianowicie, jeśli ktoś mu pomagał z ABW w porwaniu, zwykli koledzy, wówczas Służba ma interes w tuszowaniu sprawy. Zmienił się rząd, jest nowe rozdanie, gdyby wyszło na jaw, że choćby takie pionki jak Adam O. - podyktowane prywatą i sprawami sercowymi - porywają i ewentualnie mordują kobietę, mogłaby nastąpić czystka w tych służbach, groziłaby im likwidacja.
Tak więc w
  • Odpowiedz
@katyperry92:
Nie chcę się wdawać w plotki. Zresztą przeróżnych hipotez tu nie brak, a o Tobie z Aiko 18 to i tak jedna z wielu. Zresztą - nie wtrącam się - wasza sprawa.
  • Odpowiedz