Wpis z mikrobloga

A konkretnie to jest tak:

zazdrosny pracownik ABW, przy pomocy koli z ABW, #!$%@?ł swą niestabilną pannę i w ramach wymiaru sprawiedliwości wsadził do kryminału gostka, który pechowo ją po pijaku odprowadzał. Ten, dostrzegł swą niemoc i moc tamtego, przy tym zdał sobie sprawę, że nie poradzi sobie o własnych siłach ze Smutnymi Panami oraz Opinią Publiczną, więc lepiej będzie przyznać się do jakiegoś absurdu i dostać dwa lata jak dla brata, niż skończyć jak ta panna w bagażniku samochodu ABW.

Ktoś z Was postąpiłby inaczej?

#ewatylman
  • 195
  • Odpowiedz
@tesoro: No mnie też oczy wyszły!! Wygląda na to, że z braku nowych poszlak, postanowiono wypuścić w obieg pare szalonych "newsów" i poobserwowac jak się sajgon robi...:D( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie ...zawsze jakaś rozrywka dla żądnej zadymy gawiedzi... ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@katyperry92: ja już nic nie rozumiem. Ten korner ma małą wiedzę w sprawie, więc nie może być jakąś personą związaną bezpośrednio. Pisze bzdury, bo mu lżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) "puściłem farbę" WTF o co mu chodzi :O
  • Odpowiedz
@tesoro: Wiem! To jest tylko zwiadowca (jak sam nick wskazuje - czai się zza rogu i obserwuje:P), a intrygę knuje pewnie jakiś matematyk, tudzież informatyk( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz