Wpis z mikrobloga

Udało mi się jako tako wyprowadzić bagnet kumpla. Oczywiście nie zrobiłem zdjęcia przed, bo po co ( ͡° ʖ̯ ͡°) A wyglądał jakby ktoś znalazł zardzewiały bagnet i wyszlifował go z rdzy tarczą do cięcia (a potem znowu zostawił do skorodowania)(,) Mało tego, bagnet ktoś naostrzył. Trochę zabawy i nóż wygląda tak jak na zdjęciu. Do wymiany jeszcze będą okładziny.

#slusarstwo #noze
A.....o - Udało mi się jako tako wyprowadzić bagnet kumpla. Oczywiście nie zrobiłem z...

źródło: comment_t7QeWfBiBw3PJRH8MZm7nMkHg5hGEdPd.jpg

Pobierz
  • 11
@kopkop: "Dziurki" świadczą o tym, że nóż długo był skorodowany. W tej chwili zabezpieczyłem go jakimś sprayem do stali (jest lekko tłusty) i sądzę, że krzywda już mu się dziać nie będzie.
@AnsuzSowilo
@zulufepustampasic: tak dopytuję... coś tam gdzieś tam poznajdowałem ale znam fanatyka który odradzał mi tak czyścić/szlifować dlatego o zdjęcie przed /po pytałem i czas zanim problem się odnowi...

"fanatyk" nic z grupami rekonstrukcyjnymi niema ;)
@AnsuzSowilo: ale ostrze bieda straszna:( Powinni łapy ucinać takim co ostrza bagnetu szlifierką kątową dotykają ;)
Masz tutaj pierwsze lepsze okładki nie wiem jak teraz cenowo stoją. Przytrzesz ładnie papierem ściernym, potem machniesz pare razy świeczką i potem lekko opalisz i będą jak fabryczne:) no i pamiętaj, że okładki z jednego perkuna nie będą pasować do drugiego (tyczy się wszystkich bagnetów). Praktycznie "na miarę" powinny być ;)