Wpis z mikrobloga

#steam #valve
Gdzie mogę zgłosić kradzież konta? Kupiłem mojemu bracholowi kiedyś cs:go, a że chłopak młody i głupi to ktoś mu wszedł na konto. Wystalkowałem kolesia (podawanie danych mogę sobie podarować) - okazuje się, że jakiś piętnastolatek dalej sobie siedzi na koncie i szczęśliwie gra. Po krótkiej rozmowie na steam sam się przyznał, że to konto zwinął (a nie, tak jak myślałem, kupił gdzieś na allegro). Tak jak te 20 złotych mogę sobie spokojnie odpuścić, tak chciałbym maksymalnie napiętnować gnojka. Niestety, mimo obecności na wszelkich mediach społecznościowych nigdzie nie ma telefonu do rodziców :/
Generalnie wolwo oczekuje dowodu zakupu gier, jednak jedna jedyna gra kupiona na tym koncie była jako prezent...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybycy: niestety o ile mi wiadomo walv chyba ci juz nie pomoze :/ ziomek mial podobna sytuacje, i póki nie masz "twardych" dowodów że to twoje konto, to nic sie nie da zrobić :/
  • Odpowiedz
@rybycy: Lata, lata temu też mi ukradli konto. Napisałem do nich maila z poczty na którą zakładałem konto i po paru dniach je odzyskałem.
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: nauczkę to on ma :D zdecydowanie. Chciałbym żeby nauczkę miał jeszcze złodziej, który w wyjątkowo arogancki sposób oznajmił, że to konto jest kradzione i nie mogę się ubiegać o nie bo za dużo już na nim zainwestował xD
  • Odpowiedz
@Refusek: via paypal z tego co pamiętam
@spunky: właśnie gdybym głupi dokonal zakupów bezpośrednio na koncie brata to byłoby zabójczo prosto; problem polega na tym, że dokonałem zakupów u siebie i dałem prezent bratu - na tej podstawie każdy, kto otrzyma prezent, mógłby zostać pozbawiony konta na korzyść osoby dającej prezent
  • Odpowiedz