Wpis z mikrobloga

@eyeti: Śmiej się, śmiej! U mnie na próbnym egzaminie zawodowym A.45, na pytanie: "Do prowadzenia jakich pociągów nadaje się lokomotywa ST44?", prawidłową odpowiedzią były pociągi pasażerskie.

Nie żartuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Radus: ST44 to lokomotywa przystosowana wyłącznie do ruchu z pociągami towarowymi (o czym świadczy skrót ST - spalinowa towarowa), bowiem nie posiada ona możliwości ogrzewania składu. Tak więc, wyobraź sobie temperaturę wewnątrz tego pociągu, przy przykładowych -10 stopniach na zewnątrz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eyeti: Co z tego. Wyślesz ten film "Typowemu polaczkowi z Wirtualnej Polski" i na nic nie zwróci uwagi. xD
Gagaryny zajebiste lokomotywy ruskie hehe. <-chwalenie zagranicznego
Koniec PRL
#!$%@? jak mogliście kupić koszerne pojazdy opcy kapitau!!!! <- wielki nopowiec hitlerowiec
@eyeti: Ale tutaj akurat bardziej mnie śmieszy, że Ol49 nie miała jak obrócić i musiała tyłem jechać.

@dixvi: Para z kotła wytwarza elektryczność, która jest doprowadzana do reflektorów. Nie bez powodu zresztą po całej lokomotywie ponaklejane są ostrzeżenia o elektryczności.

PS. Zawodowo masz to wyjaśnione w linku wyżej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie thx, bo nie wiedziałem, że to aż tak skomplikowane ustrojstwo. #wykopuczy