Wpis z mikrobloga

@CitroenXsara:

Zwracany towar nie powinien być używany, opakowanie ani przedmiot nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia.

Klauzula zakazana. Przedmiot może być używany (przymierzony, przetestowany) w ramach tzw. zwykłego zarządu. A żeby przymierzyć, przetestować - trzeba otworzyć opakowanie (rozerwać blister) . Więc kolejna klauzula zakazana (treść o całym opakowaniu).

Koszty wysyłki i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi


(dot. zwrotu w ciągu 14 dni) Również klauzula zakazana. Sklep może zastrzec, że nie
Znajomym nie mogę wybić z głowy że liczba MPix nie oznacza że im więcej tym ładniejsze zdjęcie wychodzi


@kibiklops: Czyli okazałem się idiotą po raz kolejny. Zrezygnowałem z 24 Mpix Nikona na rzecz 20 Canona. :(

@CitroenXsara: Ostatnio mialem te ogniwa wycenic do przetargu tyle, ze 4400mah. Znalazlem cos na allegro no i dzwonie. Po chwili rozmowy doszlismy do wniosku, ze ludzie to idioci i sami kaza nabijac sie w butelke. :P sam do niego mowie, ze srednio jest mozliwe wladowac do takiej wielkosci ogniwa 4400 mah, koles lekko smiechnal i powiedzial, ze nie bedzie sie wypieral, bo mam 100% racje, ale wina jest tylko i wylacznie