Wpis z mikrobloga

No chyba żartujecie z tym Cejrowskim.
Najlepszym obecnie emitowanym programem podróżnicznym jest seria z Robertem Makłowiczem.
Ogarnięty człowiek ogląda jego programy bo interesuje się rozwiniętą i cywilizowaną kulturą Europy
Monarchia Habsburgów, centrum Dublina, rybackie miasteczko w Szwecji, całą seria z miastami dawnej Hanzy, Włoskie opery, staroromanskie kościoły w Armenii? Jest Wszystko W dodatku Makłowicz potrafi budować zdania złożone, ma nienaganną dykcje i nie ma skrzeczącego głosu niczym posłanka Senyszyn. Do tego Makłowicz czesto wplata #heheszki w swoje barwne wypowiedzi, Cejrowski co najwyżej was obrazi.
Cejroski to mitomam, pieprzy głupoty które pasują do jego tezy, lol Meksyk to raj na ziemi hehe o Teksasie też pieprzył głupoty o czym pisał kiedyś @Taco_Polaco.
Makłowicz to jest to! Programy Makłowicza są jak szkockiej #whisky (polecam odcinek o Edynburgu), Cejrowski to przedstawiciel kukurydzianej cziczy ze ślina starych indianek

#podroze #maklowicz #europa #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_zeYSeblJ8ZOJWTTdMFnpoJF4CXCbU6Aq.jpg
  • 120
@mar1in:

makłowicz jakiś typ gotujący ziemniaki na stole na rynku w budapeszcie vs cejrowski przedzierający się przez dzungle z kamerzystą


Makłowicz też nie boi się ryzyka. Zgrabnie niczym kangur przedziera się przez dżunglę, ale miejską: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w sensie, że niby WC by zatrudnił ekipę dla potrzeb programu)


@somxeti_91: Nie, sam wszystko ogarnia i na własną rękę tam jeździ. Oczywiście że organizuje to firma, poczytaj sobie listę płac po każdym odcinku tam jest napisane, kto za co odpowiada. Sam Cejrowski tylko gada (tak samo jest z Makłowiczem, który notabene też jeździ po Azji i Ameryce a nie tylko w Europie).
@marcin-: pisząc WC miałem na myśl ludzi pracujących prze programie Boso przez świat (m.in Sławomira Makaruka - kierownika wypraw), a nie pojedynczą osobę. W słowie ekipa miałem na myśli ludzi udających "ludożerców" czy inne plemiona, o których napisałeś we wcześniejszych postach
@LowcaAndroidow: Obu szanuję jednakowo, Makłowicz, jak sam opowiadał zaczynał pracując na budowach w Anglii, i z własnej kieszeni finansował swoje pierwsze podróże. Cejrowskiego szanuję za to, że w tłumaczeniu używa potocznego i prostego języka. Moim zdaniem obaj podróżnicy są warci oglądania bo prezentując odmienne style potrafią ciekawie przedstawić kulturę innych krajów czy nacji.
@spatsi: Dałem plusa za całokształt listy, mimo pierwszej rzeczy na liście. Mógłbyś mi powiedzieć co jest "niezdroworozsądkowego" w kreacjonizmie? Praktycznie nie da się go ani potwierdzić, ani obalić. To kwestia wiary.

W kwestii szczepionek nie mam zdania, a z resztą punktów się zgadzam. :)
Mógłbyś mi powiedzieć co jest "niezdroworozsądkowego" w kreacjonizmie?


@Yehezkel: Mniej więcej wszystko, ale głównie to, że jest całkowicie sprzeczny ze zdobyczami współczesnej nauki.

Praktycznie nie da się go ani potwierdzić, ani obalić. To kwestia wiary.


Praktycznie nie możesz potwierdzić ani obalić stwierdzenia, że jestem dwugłowym morświnem z Neptuna. To kwestia wiary.