Wpis z mikrobloga

No chyba żartujecie z tym Cejrowskim.
Najlepszym obecnie emitowanym programem podróżnicznym jest seria z Robertem Makłowiczem.
Ogarnięty człowiek ogląda jego programy bo interesuje się rozwiniętą i cywilizowaną kulturą Europy
Monarchia Habsburgów, centrum Dublina, rybackie miasteczko w Szwecji, całą seria z miastami dawnej Hanzy, Włoskie opery, staroromanskie kościoły w Armenii? Jest Wszystko W dodatku Makłowicz potrafi budować zdania złożone, ma nienaganną dykcje i nie ma skrzeczącego głosu niczym posłanka Senyszyn. Do tego Makłowicz czesto wplata #heheszki w swoje barwne wypowiedzi, Cejrowski co najwyżej was obrazi.
Cejroski to mitomam, pieprzy głupoty które pasują do jego tezy, lol Meksyk to raj na ziemi hehe o Teksasie też pieprzył głupoty o czym pisał kiedyś @Taco_Polaco.
Makłowicz to jest to! Programy Makłowicza są jak szkockiej #whisky (polecam odcinek o Edynburgu), Cejrowski to przedstawiciel kukurydzianej cziczy ze ślina starych indianek

#podroze #maklowicz #europa #takaprawda
Pobierz LowcaAndroidow - No chyba żartujecie z tym Cejrowskim.
Najlepszym obecnie emitowanym...
źródło: comment_zeYSeblJ8ZOJWTTdMFnpoJF4CXCbU6Aq.jpg
  • 120
@LowcaAndroidow: Moim zdaniem Makłowicz prowadzi program kulinarny a nie podróżniczy. Podróże to ciekawy aspekt jego programu ale nie jest to główny jego element.
Co do samej mowy Pana Roberta to akurat dla mnie ciągle brzmi jakby coś jadł i do mistrza monologów Bogusława Wołoszańskiego brakuje mu wiele (oczywiście jak i Cejrowskiemu).
jedyna prawilna "pasta" z Makłowiczem :)

"- Ile minut gotuje się fasolkę szparagową?

- zapytała Helena Łuczywo Roberta Makłowicza, który został specjalnie ściągnięty do Warszawy ekspresem Intercity "Krakowiak", żeby z nim omówić tę kwestię.

Był już wtedy sławny w obrębie Plant jako obdarzony fikuśnym stylem recenzent restauracyjny krakowskiej mutacji "Wyborczej", a jego ogólnopolska sława dopiero się zaczynała. W Krakowie nadal miał swój felieton, a dodatkowo został zatrudniony do pisania przepisów w kolorowym
@LowcaAndroidow: lubię Makłowicza ale porównanie oglądalności nie wydaje mi się trafne. Cerjowski chyba jest tylko na Pulsie co znacznie ogranicza mu audytorium bo cała stacja jako taka ma niższy udział. Nie znam do końca danych ale takie porównania do mnie nie przemawiają. Szczególnie jeśli argumentem jest głos. Co do obrażania to też tak ryzykowanie dość jest pisać że coś mnie obraża, przecież nie wiesz co mnie obraża. Napisz że Wojtek obraża
@LowcaAndroidow:

Jest też super program na discovery, polsat viasat history albo national geographic pt. "Wspaniałe szlaki kolejowe Europy" prowadzony przez takiego dryblasa brytyjczyka. Facet objeżdża wszystkie miasta które opisane były w pamiętniku z 1913 r. autorstwa George'a Bradshawa. Czuć w tym programie klimat starej europy[przed iwś i iiwś] która już nie wróci.
@LowcaAndroidow:

Cejroski to mitomam, pieprzy głupoty które pasują do jego tezy,


Tiaaa, i dlatego jako 3 Polak w historii został członkiem rzeczywistym Royal Geographical Society w Londynie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cejrowski ma specyficzny styl, który nie każdemu musi pasować. Ja go akurat lubię i cenię za wiele zdroworozsądkowych poglądów (choć nie ze wszystkimi się zgadzam).

Makłowicz zawsze na propsie, tu nie ma co uzasadniać.

Cejrowski i Makłowicz
@LowcaAndroidow: To chyba żart. Nie ma większego lamusa w tv niż Makłowicz.

Wystarczy spojrzeć, jak trzyma nóż i już widać, że gówno wie o gotowaniu. Gdyby naprawdę to on gotował te wszystkie potrawy, co pokazali w jego wszystkich programach, to (zakładając, że ma zdolności manualne na poziomie choćby małpy człekokształtnej) już dawna nauczyłby się jak posługiwać się nożem kuchennym.

Jego wiedza o historii i kulturze krajów, w których kręci też zazwyczaj