Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagów #motoryzacja #samochody #carboners , #!$%@?łem się...

Wchodzę ja sobie na autokul.pl i widzę to: " BMW będzie świętować swoje 100. urodziny samochodem autonomicznym " .

Coooooooo? To #bmw, które od lat słynęło z tego, iż produkowało auta w których na pierwszym palnie był zawsze kierowca? To BMW, które przez lata tworzyło niedoścignione wzorce w swoich klasach czyli M3 oraz M5? To, które zawsze produkując swoje wozidła dbało, by zawieszenie czy układ kierowniczy dawały radość z prowadzenia? To które zostało wierne napędowi RWD będzie teraz świętować setkę jakimś gejowozem?

...
.
#gorzkiezale
Pobierz Andrzej_K - Mirki spod tagów #motoryzacja #samochody #carboners , #!$%@?łem się...

...
źródło: comment_uHOhHIi5dLo60NMe1ue0fAkM3np0dIib.jpg
  • 17
@Andrzej_K: Ja nawet nie wiem na jakie aktualne auto z gamy BMW miałbym zamienić swoje obecne - pomijając to, że póki co mi się nie spieszy. Aktualne ///M z dźwiękiem z głośników to kpina, a i8 to jakaś zabawka do szpanu, która szybciej wygląda niż jeździ. Jeśli bardzo chciałbym zostawać przy marce, to najlepszym rozwiązaniem byłoby chyba wrzucenie sobie G-POWER SK II CS albo ESS VT2-650 pod maskę.
@Andrzej_K: No niestety ale ostanio w BMW się źle dzieje. Najpierw to gówniane FWD (activetourer), potem plany że kolejna seria 1 (w tym X1) oraz 2 będą FWD, poprzez jakieś samo-jeżdżące gówno-coś na ich 100 rocznicę zamiast jakiegoś zajebistego sportowego auta najlepiej klasy GT (prawdziwego następcy e24 i e31) kończąc na tym, że do najnowszej serii 7 chcą dopakować silniczek I4 z turbo (jak k*rwa można do siódemki dać 4 cylindry?