Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik rankingu najlepszych seriali 2015 to jest jakaś porażka, ja myślę że te serialowe, #!$%@? głupie community, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tych #!$%@?ów Eliotów ze schizofrenią to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy te 598 głosów, cały drugi sezon Fargo, to powinno sie was #!$%@?ć. Nie na Vikings, nie na Narcos, tylko na Mr Robot psycholów #!$%@?, na Gre o Tron #!$%@? przehypowaną. To jest #!$%@? dramat, szkoda strzępić ryja


#seriale #stonoga
S.....r - > Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to pow...
  • 9
@xtc220: Ale co Hannibal? Że powinien być w topce? Dosłownie wczoraj skończyłem 3 sezon, bo mnie przy poprzednim podejściu zmógł na s03e03 i stwierdzam, że druga połowa sezonu lepsza, ale ogółem cały sezon był znacznie słabszy niż poprzednie.
@SerCheddar: tak się #!$%@? zawiodłem na MR Robot, że to poezja.
Pierwszy odcinek był bardzo dobry - dawał szansę na dobry serial, gdzie cichy chłopak miał być informatycznym bohaterem, łapać pedofili, handlarzy narkotyków itd i to za pomocą swoich hakerskich umiejętności.

Co dostałem? Psychologiczne #!$%@?, bezsensowne łamanie 4 ściany, GŁUPIE zwroty akcji i ogółem mało hakowania w serialu o hakerze.
Stawiać to wyżej niż wspaniałem Narcos to jakaś choroba mózgu.