Wpis z mikrobloga

Witam po dłuższej przerwie kolegów vaperów. Jako, że skończył mi się zapas samogonów, to czas przypomnieć się pod tagiem. Trochę wypadłem z obiegu w nowościach, więc chciałem zapytać o poradę w zamówieniach aromatów. Celowałbym w pojedyńcze smaki, albo chociaż jakoś mało perfumeryjne receptury, bo tiger's blood polecany swego czasu niespecjalnie mi podszedł. Zamówienie pewnie by szło od edyma, bo mam już 10% rabat, ale nie wykluczam epłynów. Zamówienie będzie dosyć duże, bo mieszam też dla kilku znajomych.

Ps. Gliceryna i glikol od biomusa dalej są polecane, czy wyszły jakieś kwiatki z ich produktem? Liquidy pewnie będą robione na bazie hangsena, bo z tego co się orientuje dalej wychodzi najlepiej finansowo.

#epapierosy #epapieros #mojliquid
  • 6
@Techies: Linki znam, chodziło mi bardziej o jakieś sprawdzone przez bywalców tagu aromaty, bo na e-liquid-recipes kilka razy się przejechałem. Do tego duża część z przepisów ma w sobie po 6 różnych aromatów, a ja celuję w coś prostszego.
@Grubstone: do singla ciekawy jest Yellow Peach z Capelli (ja używam na 10%), w teorii morelowy. W praktyce były jakieś powidła morelowe/galaretka/nadzienie do czegoś parę ładnych lat temu (mój różowy pasek potwierdza, ale nie możemy sobie przypomnieć co tak pachniało/smakowało). W każdym razie na singla bardzo ok.