Wpis z mikrobloga

No mireczki

nowy rok, nowa ja

Jestem uzależniony od coli, potrafię ją n-------c litrami
2 podejścia miałem do rzucenia i nie pyklo
Pomóżcie mi w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ile plusów tyle dni bez coli
Macie szanse zmienić moje życie
#uzaleznienie #tagujetogowno #pomocy
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kat_rzeznikow: wiesz co? ja też byłem zajebiście uzależniony od coli, byłem w stanie wypić 1-1,5l w szkole i w domu jeszcze trochę - ogólnie jakieś 2-3l dziennie. W pewne wakacje się zawziąłem i kupiłem zgrzewkę wody smakowej, niby jeden c--j, ale pomogło mi to w rzuceniu coli. Teraz piję tylko czystą ( ͡° ͜ʖ ͡°) wodę niegazowaną
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: Też pijałem sporo coli, żeby teraz pić tylko na imprezach. Waga w dół o 5 kg. Co pomogło? Skrzynka z wodą obok biurka, zamiast pić colę od niechcenia, to piłem wodę. Ogólnie polecam rzucić ten szajs.
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: U mnie Coca-Cola lub Cherry leciała 2-3L dziennie od ok ~10 lat. Rzuciłem bo zacząłem mieć dziwne jazdy, ch*#@we wyniki badań. Nie mam już tego kapcia na mordzie po przebudzeniu, nie robię drzemki po pracy. Teraz jak wypiję od czasu do czasu puszkę to aż mnie łzy lecą jaka ta cola pyszna :D taki schiz
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: Może dobry hipnotyzer by pomógł? Znajomy opowiadał jak pojechał do znanego hipnotyzera i ten zainstalował mu wstręt do papierosów. Gość nie palił przez kilka miesięcy, potem niestety znowu zaczął :-)

Więc może przez kilka miechów miałbyś spokój.
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: ja n-------m ciągle Colę Zero/Pepsi Max. Niby bez cukru, ale aspartam tez jakos chyba zdrowy nie jest?

Moim zdaniem nie powinieneś odstawiac od razu picia Coli. Zluzuj może najpierw do jednej butelki na tydzień? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Redesekrator: W "Kuchniach Świata" mają też Cole słodzone stewią. Piłem, różnicy w porównaniu do normalnej Coli Zero nie odczułem. No ale chyba w tych napojach nie sam cukier jest problemem, tylko pozostałe składniki?
  • Odpowiedz