Wpis z mikrobloga

No i jazda na nowo, ciekawe ile jeszcze tak pociągnę.
Macie tak, że musicie się zmusić do czegoś, wtedy po około 30 minutach czujecie się lepiej, ale za każdym razem gdy przerywacie choćby na 5 minut od razu zauważacie gigantyczny spadek nastroju i znowu się wam nie chce?
Ja przerabiam powoli rozdziały z symfonii c++ i początkowo muszę się zmuszać, potem się wciągam, ale jeśli przerwę to choć na chwilę to od razu wracają myśli, że jestem gównem i najkorzystniej dla mnie wyjdzie się zabić
#suicidalthoughts #depresja #kiciochpyta
A.....m - No i jazda na nowo, ciekawe ile jeszcze tak pociągnę. 
Macie tak, że music...

źródło: comment_doUPR4S6tfBRXgnNNGtefAtLsDkPZdou.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Artyom: Pozdrawiam uczących się c++ w nieco późniejszym wieku :D sam to przerabiam od jakiegoś czasu. Wyrób sobie nawyk nauki każdego dnia o tej samej porze, a po jakimś czasie wejdzie Ci to w nawyk i będzie coraz łatwiej się zmusić. Ja na tę chwilę uskuteczniam system 2h nauki, 2h przerwy, 2h nauki itd. póki są siły i czas. Motywująco też działa przebywanie w środowisku ludzi, którzy kodzą.
  • Odpowiedz
@Artyom: W takim razie pozdrawiam rówieśnika! Też jeszcze niedawno miałem tego rodzaju kryzys, ale nie łam się, nigdy nie jest za późno na naukę i spełnianie marzeń :D Osobiście mam nadzieję, że uda mi się w tym roku napisać jakąś prostą gierkę w c++. Swoją drogą, też uczyłem się z symfonii i po przerobieniu pierwszej części spróbowałem "Język c++ - nauka programowania" Stephen Prata. Muszę powiedzieć, że znacznie lepiej, a
  • Odpowiedz